Sizin için çeviriyoruz

Tercüme Dilleri

25 Dilde tercüme Hizmeti

En çok tercüme talebinin geldiği diller başta olmak üzere dünya üzerindeki hemen hemen her dilde, tercüme çözümleri sunan Dal Tercüme, akademik metinlerden edebi, hukuki, ticari anlaşma ve sözleşmelere dek her türlü vasfa sahip metnin profesyonel tercümesini yerine getirir. Bu süreci hızlı bir şekilde aşan ve müşteri memnuniyetini sürdürmek adına sürekli kendisini yenileyen yapısı ile büyüyen Dal Tercüme, kurumsal firma ve işletmelere çok yönlü ve çok dilli tercüme hizmeti veren kurumsal çeviri ofisi olarak hizmetlerini geniş bir kitleye ulaştırır.

Dal Tercüme, kurumsal müşterilerine yönelik hızlı ve doğru tercüme sürecini profesyonel ekibi ile yönetir. Ticari sözleşme metinleri, anlık tercüme ihtiyacı, yazışmalar, bilgilendirici kitapçık çevirileri, kullanım kılavuzu tercümeleri ve talep edilebilecek her türlü metin çevirileri, uzman çevirmenler tarafından yerine getirilir. Hukuki veya resmi evrak olarak kullanılacak metin çevirileri, yeminli tercüman tarafından yapılır ve talep edilmesi halinde noter tasdik işlemleri de yerine getirilir. Dal Tercüme, çeviri hizmetinin hem hızlı hem de hatasız bir şekilde yerine getirilmesini sağlayacak organizasyona sahiptir.

Uygun tercüme hizmeti fiyatları

Birçok dilde yerine getirilen tercüme hizmetlerine yönelik fiyat uygulamaları ile ön plana çıkmayı başaran Dal Tercüme, müşteri bütçelerine uygun fiyatlandırma anlayışı ve ilkesi ile en doğru uygulamaya imza atar. Kaliteden ödün vermeden yerine getirilen fiyatlama sisteminde, metnin dili, hedef dil ve metnin uzunluğu gibi değişkenlik arz eden kıstaslar göz önüne alınır ve en doğru fiyatlandırma yapılır. Yeminli tercüman tarafından yapılan çeviriler, noter tasdik işlemleri de fiyata dahil edilen diğer hizmetlerdir.

Sizin için Çeviriyoruz

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz Diller

İngilizce
Tercüme

Almanca
Tercüme

Fransızca
Tercüme

İspanyolca
Tercüme

İtalyanca
Tercüme

Arapça
Tercüme

Çince
Tercüme

Rusça
Tercüme

Çekçe
Tercüme

Japonca
Tercüme

Bulgarca
Tercüme

Boşnakça
Tercüme

Farsça
Tercüme

Felemenkçe
Tercüme

Fince
Tercüme

İbranice
Tercüme

İsveççe
Tercüme

Korece
Tercüme

Makedonca
Tercüme

Norveçce
Tercüme

Portekizce
Tercüme

Sırpça
Tercüme

Slovakça
Tercüme

Ukraynaca
Tercüme

Yunanca
Tercüme

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili