Sizin İçin Çeviriyoruz

TURİZM & OTELCİLİK TERCÜMESİ

sizin İçin Çeviriyoruz

Turizm & Otelcilik Tercümesi

Ülkemizde turizm ve otelcilik alanında gerçekleşen yenilik ve gelişmeler, birçok turistin misafir edilmesini sağlayan önemli faktörlerden birisidir. Bu alanın gelişimini sağlayan fikirsel yayınlar, ortaklık sözleşmeleri ve daha farklı metinlerin tercüme edilmesine yönelik sürecin hassasiyetle yürütülmesi gerekir. Bu kapsamda, turizm ve otelcilik tecrübesine sahip tercümanlar tarafından gerçekleştirilen çeviriler, hem doğru hem de hızlı bir şekilde müşterilere gönderilmek üzere profesyonel bir süreç takip edilir. Dal Tercüme, deneyim ve tecrübesi ile otelcilik ile alakalı tüm çevrilmesi gereken metinleri, uzman kadrosundaki tercümanlar aracılığı ile arzu edilen kalitede yerine getirir. 

Tercümenizi Titizlik ile Ele Alıyoruz.

Turizm & Otelcilik İle İlgili
Tüm Konularda
Tercüme Yapıyoruz

Turizm ve otelcilik tercüme hizmetleri

Tercüme hizmetlerinin kalitesinden söz edilebilmesi adına birkaç hususun olması gerekir. Birincisi, doğruluk payı yüksek, hatasız çevirilerin elde edilmesi lazımdır. Bu hususta Dal Tercüme, yetkin bir ekip ile çalışır. Müşteri tarafından gönderilen metinlerin yapısına göre doğru tercüman ataması yapar ve böylece en iyi çeviri metninin çıkması sağlanır. Ancak doğru bir tercüme için bunla yetinilmesi söz konusu değildir. Tercümanın elinden çıkan çeviri metni editör masası tarafından hızlıca kontrol edilir ve hatasız olduğu konusundan emin olunduktan sonra müşteriye teslim edilir.

ercüme hizmetindeki kalite standartlarının diğeri ise, hızlılık. Müşterilerin çok fazla bekletilmeden çeviri metnine sahip olması, müşteri memnuniyeti açısından değerlidir. Bunu sağlamak için yetenekli bir ekibe duyulan ihtiyacı Dal Tercüme, karşılar ve üstün hizmet modeli ile müşterilerine destek sunar.

Tercüme kalitesinden bahsedildikten sonra fiyatlandırma konusunda da müşteri bütçesine uygun çözümlerin sunulması lazımdır. Bu anlamda, tercüme edilecek metnin uzunluğu ve sayfa sayısı çok daha önemlidir. Büyük hacimli bir projenin söz konusu olması halinde toplu teklifler verilebilir. 

Ya da, kurumsal anlaşmalar ile daha uygun maliyetler üzerinden ilgili kurumun tüm çeviri ihtiyacının karşılanması yönünde bir çalışma yapılabilir. Müşteri talep ve ihtiyacına göre değişkenlik arz edebilecek fiyatlandırma modelinde, kaynak hedef dil ayrımları da etkilidir. Dal Tercüme, en iyi çeviri avantajlarını bir araya getiren ve uygun fiyatları sayesinde memnuniyet yaratan firma olarak çalışır. 

Dosyanızı Yükleyin. Hemen Fiyat Teklifi Alın

Sizin İçin çeviriyoruz

Turizm & Otelcilik Yaptığımız Konular

Tanıtım Kitapçıkları

İlan ve Broşür

Yiyecek ve İçecek Hizmeti

Turistik Haritalar

Müze Ve Rehberlik Metinleri

Ulaşım Hizmetleri

Seyahat Acentaları

Kiralama, Sigorta ve Sözleşmeler

Otel ve Konaklama Hizmetleri

Tanıtım Kitapçıkları

İlan ve Broşür

Yiyecek ve İçecek Hizmeti

Turistik Haritalar

Müze Ve Rehberlik Metinleri

Ulaşım Hizmetleri

En İyi Kalite Garantisi

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve teslim tarihinde çevirinin müşteriye ulaştırılması büyük önem taşır

Hızlı Hizmet Garantisi

Dal Tercüme’de, tercüme taleplerinde hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için gereken yapının ve sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Ekonomik Fiyat Garantisi

Dal Tercüme’de farklı değişkenlerin fiyatlar üzerinde etkili olduğu tercüme sektöründe, piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem hassasiyettir.

Gizlilik Garantisi


Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz

KONUSUNDA UZMAN TERCÜMANLAR İLE TURİZM & OTELCİLİK KONULARINDA TERCÜME HİZMETİ VERİYORUZ

Standart Tercüme

Bir adım önde

Edebi metinler, kullanım kılavuzları, tıbbi çeviriler, yazışmalarla ilgili tercüme işlemleri veya herhangi bir metnin arzu edilen dile tercüme edilmesi yönündeki ihtiyaçlar, Standard çeviri olarak kabul edilir ve bu sınıf içerisinde değerlendirilir.

Yeminli Tercüme

Yeminli Tercümanlarla

Kurumumuz, noter kayıtlı uzman mütercimleri ile ticari sözleşme, resmi evrak ve bu nitelikteki belgelerinin güvenliğini koruma garantisi ile hedef dile aktarır.

Noter Onaylı Tercüme

Güven Garantisi

Yeminli tercümanlar tarafından çevirisi yapılan resmi evrak veya bu nitelikteki vesikalar için alınması talep edilen noter tasdik işlemleri, ekstra bir ücrete tabidir.

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları