Sizin İçin Çeviriyoruz

ENDÜSTRİ TERCÜMESİ

sizin İçin Çeviriyoruz

Endüstri Tercümesi

Ticari faaliyet yürüten her yapı global bir hale gelen ekonomik düzenin öğesi haline dönüşür. Bu nedenle hemen hemen her üretici tarafından yabancı dil ile iletişim kurması gereken bir muhatabın olması doğaldır. Muhatapları, ortakları ve işbirlikçileri ile sağlıklı iletişim kurma noktasındaki ihtiyacın karşılanmasına yönelik çözümler, tercüme hizmetleri tarafından sunulur. Yazışmalardan, ticari sözleşmelere, otomasyon sistemlerinin kullanma kılavuzlarının tercümesine kadar ihtiyaç kesp eden her husus, uzman mütercimlerin titiz çalışmaları ile çözülür.

Tercümenizi Titizlik ile Ele Alıyoruz.

Endüstri İle İlgili Tüm Konularda Tercüme Yapıyoruz

Endüstri tercüme hizmeti

Endüstri tercüme hizmetleri oldukça önemli bir konuyu ifade eder. Müşterileri için otomasyon sistemi imal eden bir kurumun doğru ve etkili iletişim kurması bir ihtiyaçtır. Otomasyonun faydalarından, avantajlarına ve kullanıcısına sağlayacağı faydalara kadar bir dizi notların kullanıcı dilinde yazılması sırasında, doğru kelime ve terimlerin seçimi gerekir. O sektöre özel terimler ve kavramların kullanılarak, tercümenin çok daha etkili olması sağlanılabilir. Böyle bir tercümenin yapılması için de gereken tecrübedir. Dal Tercüme, sektörel öncelikli tercüme çalışmaları ile kurumlara yapıcı çözümler sunar.

Endüstri alanına hitap eden bir tercüme ihtiyacının profesyonel bir şekilde çözülmesi için doğru mütercimin atanması sağlanır. Mütercim tarafından çeviri süreci, kısa sürede tamamlanır. Çeviri sona erdikten sonra hemen müşteriye teslim edilmez. Doğruluğundan emin olmak veya hatasız olduğunu saptamak için editör masasına gönderilir. Burada yapılan kontroller ile metnin yüzde yüz doğru olduğu saptanır. Bu şekilde işleyen süreçten çıkan her çeviri metni, orijinal metnine en uygun metni ifade eder.

Dal Tercüme, hızlı ve doğru çeviri sloganı ile hareket ederken asla kaliteden taviz vermez. Endüstri alanındaki çevirilerin oldukça önemli olması, çeviri sırasında hızlı teslimat kaygısıyla hareket edilerek, metnin yanlış şekilde çevrilmesi telafisi zor durumların yaşanmasına neden olabilir. Bu nedenle, müşteri tarafından da onaylanan makul bir süre içerisinde çevirinin teslim edilmesine önem verilir. Endüstri alanındaki çeviri süreçlerini yöneten mütercimler, ilgili alandaki kavram ve terimlere vakıf uzmanlardan oluşur. Bu da, sürecin hem hızlı hem de hatasız bir şekilde neticelenmesini sağlar. 

Dosyanızı Yükleyin. Hemen Fiyat Teklifi Alın

Sizin İçin çeviriyoruz

Endüstri Tercümesi Yaptığımız Konular

Kurulum, Bakım, Onarım Kılavuzları

İşletme Prosedür Belgeleri

Raporla ve Analizler

Eğitici Materyaller

AR-GE Belgeleri

Ticari ve Finansal Belgeler

Kurulum, Bakım, Onarım Kılavuzları

İşletme Prosedür Belgeleri

Raporla ve Analizler

Ticari ve Finansal Belgeler

AR-GE Belgeleri

Eğitici Materyaller

En İyi Kalite Garantisi

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve teslim tarihinde çevirinin müşteriye ulaştırılması büyük önem taşır

Hızlı Hizmet Garantisi

Dal Tercüme’de, tercüme taleplerinde hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için gereken yapının ve sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Ekonomik Fiyat Garantisi

Dal Tercüme’de farklı değişkenlerin fiyatlar üzerinde etkili olduğu tercüme sektöründe, piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem hassasiyettir.

Gizlilik Garantisi


Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz

KONUSUNDA UZMAN TERCÜMANLAR İLE ENDÜSTRİ KONULARINDA TERCÜME HİZMETİ VERİYORUZ

Standart Tercüme

Bir adım önde

Edebi metinler, kullanım kılavuzları, tıbbi çeviriler, yazışmalarla ilgili tercüme işlemleri veya herhangi bir metnin arzu edilen dile tercüme edilmesi yönündeki ihtiyaçlar, Standard çeviri olarak kabul edilir ve bu sınıf içerisinde değerlendirilir.

Yeminli Tercüme

Yeminli Tercümanlarla

Kurumumuz, noter kayıtlı uzman mütercimleri ile ticari sözleşme, resmi evrak ve bu nitelikteki belgelerinin güvenliğini koruma garantisi ile hedef dile aktarır.

Noter Onaylı Tercüme

Güven Garantisi

Yeminli tercümanlar tarafından çevirisi yapılan resmi evrak veya bu nitelikteki vesikalar için alınması talep edilen noter tasdik işlemleri, ekstra bir ücrete tabidir.

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları