Sizin İçin çeviriyoruz

Rusça Tercüme

Rusça Tercüme

Asya dil ailesinden olan Rusça’nın kendisine özgü alfabe yapısı, kelimeleri ve derinliği bulunan bir dildir. Rusça, geniş bir havza tarafından konuşulan ve bu nedenle önemli diller arasında yerini alır. Rusça, metinlerin çevirileri sırasında yazılışa, kelimin cümle içerisindeki kullanıldığı anlama ve genel konu metnine dikkat edilmesi lazımdır. Edebi metinlerin çevirileri, ticari sözleşme veya herhangi bir ürünün açıklamasını içeren metinlerin farklı dile aktarımı esnasında dile hakim tercümanlardan destek alınması lazımdır. Böylece, hiçbir yanlışa yer verilmeden arzu edilen çevirinin mümkün olması sağlanabilir. Dal Tercüme, uzman çevirmenleri ile her türlü Rusça metnin çevirisini başarılı bir şekilde yerine getirir. 

Rusça tercüme hizmeti

Rusça, edebiyatta da çığır açan eserlerin dilidir. Derindir ve köklüdür. Bu nedenle, hukuk ve edebiyat gibi alanlarda kaleme alınan metinlerin içerikleri oldukça zengindir. Bu tür metinlerin çevirilerinin dile hakimiyeti yüksek tercümanlar tarafından yapılmasının önemi büyüktür. Hem yazılış hem de gramer yapısı olarak farklılık arz eden Rusça’nın diğer dillere çevirisi sırasından en uygun cümleleri kurmak gerekir. Bu da, deneyim ve tecrübe gerektiren bir konudur. Dal Tercüme, Rusça alanında çevirilere imza atmış ve kendisini bu sahada kanıtlamış çevirmenler ile çalışır. Ticari metinler, edebi ve akademik kitapçıkların çevirileri hızlı ve doğru bir şekilde yapılır.

Rusça tercüme sürecinin hızlı ve sağlıklı ilerlemesi açısından metnin hangi disiplin konusunu işlediğine de dikkat edilir. Hukuki bir metnin hukuk alanındaki terimlere vakıf kişilerce çevrilmesi, çok daha başarılı metnin ortaya çıkmasının sağlar. Bu bakımdan hem metnin dili hem de hedef dile hakimiyetle beraber, konuya hakimiyet de dikkate alınır. Bu noktalara dikkat edilerek seçilen tercüman tarafından en başarılı çeviri yapılır.

Yeminli Rusça tercüman

Resmi nitelikli belge çevirileri veya ticari sözleşme gibi metinlerin tercüme ihtiyacı, yeminli tercümanlar tarafından karşılanır. Bu metinlere, çeviri tarihi, çeviri yapan kişinin isim bilgileri, çeviri metnine işlenen doğruluk beyanı ve imza, kaşe gibi gerekli görünen işlemler not edilir. Böylece metnin resmi kurumlarca kabul edilmesi sağlanır. Metinlerin gizliliği garanti altına alınır.

Rusça Tercümeniz İçin Konuya Uygun En İyi Tercümanı Atıyoruz

Tercüme talebiniz bize ulaştıktan sonra değerlendiriyoruz ve konusuna uygun  tercüman atamasını gerçekleştiriyorz. Böylelikle tercümeniz için yüksek kaliteyi garanti altına alıyoruz

Kaliteli Tercüme Garantisi

Kaliteye Önem Veren kurum

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde  çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve  teslim tarihinde çeviri metninin müşteriye ulaştırılması  büyük önem taşır

Ekonomik Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Uygulaması

Dal Tercüme’de farklı değişkenlerin fiyatlar üzerinde etkili olduğu tercüme sektöründe, piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik  fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem  hassasiyettir.

Hızlı Hizmet Garantisi

Hızlı Hizmet Garanti Altında

Dal Tercüme’de, tercüme taleplerinde hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için gereken yapının ve sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Gizlilik Garantisi

Gizliliğiniz Güvencede

Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz.

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları