Sizin İçin Çeviriyoruz

SAVUNMA SANAYİ TERCÜMESİ

sizin İçin Çeviriyoruz

Savunma Sanayi Tercümesi

Savunma sanayi, her ülkenin kendi bağımsızlığını koruması ve istikrarını sürdürebilmesi açısından en önemli sektörlerden biridir. Bu alana yönelik yabancı ortaklıkların kurulması ve yeni yatırımlar, büyüyen bir sektörü ortaya çıkarırken, yeni yabancı muhataplarla kurulan ilişkiler ve geliştirilen projelerin sağlıklı şekilde yürütülmesi için aradaki dil problemin çözümü sağlanmalıdır. Sektörün ihtiyaç duyduğu tercümelerin sunulması yönünde Dal Tercüme, mühendislik bilgisine hakim, ilgili alana yönelik merakı bulunan tercumanlarca çözüm sunar. Bu da, ilgili literatürü tanıyan tercümanların gelen metinleri en iyi şekilde tercüme etmeleri anlamına gelir. Doğru, hızlı ve güvenilir tercüme ihtiyacını karşılamak üzere profesyonel şekilde çalışan Dal Tercüme, savunma sanayi tercüme deneyimleri ile kaliteli çözümlere imza atar. 

Tercümenizi Titizlik ile Ele Alıyoruz.

Savunma Sanayi İle İlgili
Tüm Konularda
Tercüme Yapıyoruz

Savunma sanayi tercümeleri neleri kapsar?

Savunma sanayi alanında ortaya çıkan yeniliklerin, yeni ürünlerin ve teçhizatın kullanımına yönelik talimatların her dilde yayınlanmasına yönelik çalışmalara, yetenekli tercümanlar eşlik edebilir. Sözleşme metinleri, kullanım kitapçıkları veya bu alana yönelik çok daha farklı tercüme ihtiyaçları karşılanabilir. Müşteriler tarafından gönderilen metnin sınıfına göre doğru mütercime gönderilmesine dikkat edilir. Sanayi savunması tercümeleri, mühendislik bilgisine sahip tercüman tarafından çevrilir, böylece çok daha doğru sonuçlar elde edilir. Bu sürecin hızlı şekilde ilerlemesine önem verilir.

Ancak kalitende taviz verilmeden, projenin kapsamına göre değişmekle beraber, en makul süre içerisinde teslimatın gerçekleştirilmesi sağlanır.

Dal Tercüme, doğruluk garantisi sunan bir çeviri ofisidir. Tüm tercüme süreçleri için aynı kriteri uygular. Tercüman tarafından çeviri tamamlanan bir metnin kontrol edilmesini sağlamak için editör masası uygulamasına sahiptir. Bu masaya gelen çeviri metni, orjinaline sadık kalınarak, yeniden taranır. Hızlı bir şekilde gerçekleşen işlemin ardından teslimat gerçekleşir.

Savunma sanayi tercüme metinlerinin karakter sayısı ve kaynak dil hedef dil bilgileri fiyatları etkileyen faktörlerden birisidir. Bu sektördeki tercümelerin yeminli tercumanlarca gerçekleştirilmesi gizlilik açısından önem ifade eder. Gizlilik ve doğruluk beyanı sunularak, sözleşme veya bu tarz metinlerin tercümesi sağlanılabilinir. Dal Tercüme, en uygun fiyat avantajları ile kaliteli tercüme fırsatı sunar. 

Dosyanızı Yükleyin. Hemen Fiyat Teklifi Alın

Sizin İçin çeviriyoruz

Savunma Sanayi Tercümesi Yaptığımız Konular

Üretim Dökümanları

Teknik Dökümanlar

Hukuki dökümanlar

Halkla İlişkiler

Cihaz, Makine, Teknik Kılavuzlar

Medya

Eğitim Videoları ve Kitapçıkları

Yazılımlar, Uygulamalar

Lojistik

Üretim Dökümanları​

Teknik Dökümanlar​

Hukuki Dökümanlar

Halkla İlişkiler

Medya

Yazılımlar, Uygulamalar

En İyi Kalite Garantisi

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve teslim tarihinde çevirinin müşteriye ulaştırılması büyük önem taşır

Hızlı Hizmet Garantisi

Dal Tercüme’de, tercüme taleplerinde hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için gereken yapının ve sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Ekonomik Fiyat Garantisi

Dal Tercüme’de farklı değişkenlerin fiyatlar üzerinde etkili olduğu tercüme sektöründe, piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem hassasiyettir.

Gizlilik Garantisi


Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz

KONUSUNDA UZMAN TERCÜMANLAR İLE SAVUNMA SANAYİ KONULARINDA TERCÜME HİZMETİ VERİYORUZ

Standart Tercüme

Bir adım önde

Edebi metinler, kullanım kılavuzları, tıbbi çeviriler, yazışmalarla ilgili tercüme işlemleri veya herhangi bir metnin arzu edilen dile tercüme edilmesi yönündeki ihtiyaçlar, Standard çeviri olarak kabul edilir ve bu sınıf içerisinde değerlendirilir.

Yeminli Tercüme

Yeminli Tercümanlarla

Kurumumuz, noter kayıtlı uzman mütercimleri ile ticari sözleşme, resmi evrak ve bu nitelikteki belgelerinin güvenliğini koruma garantisi ile hedef dile aktarır.

Noter Onaylı Tercüme

Güven Garantisi

Yeminli tercümanlar tarafından çevirisi yapılan resmi evrak veya bu nitelikteki vesikalar için alınması talep edilen noter tasdik işlemleri, ekstra bir ücrete tabidir.

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları