Sizin İçin çeviriyoruz

Fransızca Tercüme

Dünyanın en çok öğrenilen dilleri arasında kendisine yer bulan Fransızca, kendisine has telaffuz yapısı ile ilgi çeken ve birçok alanda kabul gören diller arasındadır. Ayrıca, Avrupa Birliği’nin resmi dili olarak kabul edilir. Fransa’nın dünya ekonomisindeki yerinin de önemli olması nedeniyle Fransızca ile alakalı akademik tercüme metinlerinden, edebi, hukuki ve resmi evrak beyanlarının tercümesine kadar, birçok alanda çeviri talepleri söz konusudur. Dal Tercüme, her türlü tercüme talebini uzman çevirmenlerince çözüme kavuşturur.

Fransızca tercüme hizmeti

Edebi zenginliğe sahip dilin geniş kelime yelpazesi, gramer yapısı ve değişik yazım kuralları, çeviri sürecini yürüten tercümanın oldukça dikkatli hareket etmesini gerekli kılar. Dilin yapısına hakim olmayan veya kısmen kurallarına hakim biri tarafından Fransızca yazılan bir edebi metin çeviri mümkün olmaz. Aynı şekilde, hukuki metinlerin derinliği ve ticari sözleşmelerin önemi de, dile hakimiyeti çok önemli bir hale getirir. Profesyonel çevirmenlerin dile hakimiyetleri, her türlü metnin en hızlı ve doğru şekilde çevirisini mümkün hale getirir. Fransız dil ve edebiyat bölümlerinden mezun kişilerce sunulan tercümanlık hizmetleri, çevirinin kalitesini doğrudan belirler.

Bir metnin çevirisi sırasında metin dile ile hedef dile hakimiyet oldukça önem arz eder. İki yönlü hakimiyet ile en doğru metnin elde edilmesi sağlanabilir. Bu konuda eşsiz ve mükemmel çözümler sunan Dal Tercüme, profesyonel çeviri ekipleri sayesinde iki yönlü çevirilerde büyük uzmanlık sahibidir. Ayrıca, metnin konusunu ve yapısını da inceler. Böylece, ilgili alanda uzmanlığı bulunan bir tercüman ataması yapılır ve metin çevirisindeki kalite artırılır. Resmi evrak çevirileri için Fransızca yeminli tercüman ataması yapılır. Resmi evrakların çeviri metinlerinin devlet kurumlarınca kabul edilmesi buna bağlıdır.

Fransızca yeminli tercüman

 

Resmi evrak çevirilerinde hata yapılmaması oldukça önem ifade eder. Bu nedenle yapılan çevirinin iki kez kontrol edilmesi ve kontrol edildikten sonra doğruluk beyanı ile yeminli tercüman kaşe ve imzalarının atılması lazımdır. Böylece, resmi kuruma sunulacak belge kabul edilebilir. Hataları bulunan belgelerden dolayı bazı sorunlar çıkar ve sahte evrak olarak nitelendirilebilir. 

Fransızca Tercümeniz İçin Konuya Uygun En İyi Tercümanı Atıyoruz

Tercüme talebiniz bize ulaştıktan sonra değerlendiriyoruz ve konusuna uygun  tercüman atamasını gerçekleştiriyorz. Böylelikle tercümeniz için yüksek kaliteyi garanti altına alıyoruz

Kaliteli Tercüme Garantisi

Kaliteye Önem Veren kurum

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde  çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve  teslim tarihinde çeviri metninin müşteriye ulaştırılması  büyük önem taşır

Ekonomik Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Uygulaması

Dal Tercüme’de farklı değişkenlerin fiyatlar üzerinde etkili olduğu tercüme sektöründe, piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik  fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem  hassasiyettir.

Hızlı Hizmet Garantisi

Hızlı Hizmet Garanti Altında

Dal Tercüme’de, tercüme taleplerinde hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için gereken yapının ve sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Gizlilik Garantisi

Gizliliğiniz Güvencede

Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz.

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüme
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları