Sizin İçin çeviriyoruz

Fince Tercüme

Avrupa dil ailesinden birini ifade eden Fince, Finlandiyalılar tarafından konuşulan ve İsveç’in bazı bölgelerinde de yaygın olarak kullanılan dildir. Bu dile yönelik tercüme taleplerinin profesyonel bir şekilde karşılanmasını sağlayan Dal Tercüme, Fince diline hakim tercümanlardan oluşan kadrosu ile her türlü metnin çevrisini hızlı bir şekilde yerine getirir. Ticari sözleşmeler, turizm ile ilgili tanıtım metinleri, gezi kitapçıkları ve daha farklı nitelik arz edici metin çevirileri, hızlı ve yüzde yüz doğru bir şekilde yapılır. Fince tercüme ile ilgili metinler resmi evrak ve benzeri nitelikte de olabilir. Bu tip metinler, yeminli tercümanlar tarafından çevrilir. İmza ve kaşe atılarak, noter tasdikleri alınır.

Fince tercüme hizmetleri

Tercüme sürecindeki kaliteden söz edilebilmesi için dikkat edilmesi gereklilik arz eden birtakım konular vardır. Profesyonel bir ajansın veya kurumsal hizmet modeline sahip olan ofisin mutlaka hızlı ve doğru bir çalışma organizasyonu kurmalıdır. Dal Tercüme, her dildeki tercüme sürecini başarılı bir şekilde yürütür. Gelen metinlerin kaynak dillerine, hedef dil ve konularına önem verir. Sektörel çeviri becerileri gelişen ekibe, uzmanlık alanlarına uygun metinler gönderilir. Çeviri süreci başlar, kontroller yapılır ve editör masası tarafından son kez gerçekleştirilen denetim sonrasında da teslimat yapılır. Fince tercüme süreci de profesyonel bir şekilde yürütülür. Edebi metin tercümeleri, sağlık ve turizm ile alakalı metinlerin çevirileri, uzman ekip tarafından kısa süreler içerisinde gerçekleşir. Metnin boyutu, kapsamı ve niteliğine göre teslimat sürelerinde de farklılıklar oluşabilir.

Fince yeminli tercüman

Ticari sözleşme tipi metinlerin yeminli tercümanlar tarafından çevrilmeleri gerekir. Gizlilik ve doğruluk beyanları ile teslim edilen çeviri metinleri, orijinal metinle birebir aynı ifadeleri içerir. Böylece, yanlış çeviriden kaynaklı sorunlar yaşanmaz. Devlet kurumlarına gönderilmesi düşünülen metinler de yeminli kişilerce çevrilir. Kaşe ve imza basılır. Talep edilmesi halinde noter tasdik işlemleri de yaptırılır. Noter işlemleri, ekstra bir ücrete tabi tutulur. Yeminli tercümanca çevrilen metnin noter onayı, kayıtlı olunan noterden alınabilir. Başka bir kurum veya noterden alınamaz. 

İngilizce yeminli tercüman

Yeminli tercüman tarafından çevrilen metinler, resmi nitelikli evrak olarak kabul edilebilir. Daha doğrusu, devlet kurumlarına veya benzeri kurumlara takdim edilecek metinlerin çevrilerinin kabul edilebilesi adına yeminli tercüman paraf ve imzasına ihtiyaç vardır. Ayrıca, bazı kurumlar tarafından noter tasdik işlemleri de talep edilebilir. Bu konudaki her türlü ihtiyacı Dal Tercüme ofisi hızlı bir şekilde çözer. 

Fince Tercümeniz İçin Konuya Uygun En İyi Tercümanı Atıyoruz

Tercüme talebiniz bize ulaştıktan sonra değerlendiriyoruz ve konusuna uygun  tercüman atamasını gerçekleştiriyorz. Böylelikle tercümeniz için yüksek kaliteyi garanti altına alıyoruz

Kaliteli Tercüme Garantisi

Kaliteye Önem Veren kurum

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve teslim tarihinde çevirinin müşteriye ulaştırılması büyük önem taşır

Ekonomik Fiyat Garantisi

En İyi
Fiyat Uygulaması

Dal Tercüme’de  piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem hassasiyettir.

Hızlı Hizmet Garantisi

Hızlı Hizmet Garanti Altında

Dal Tercüme’de,  hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Gizlilik Garantisi


Gizliliğiniz
Güvencede

Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları