Sizin İçin çeviriyoruz

Korece Tercüme

Uzak Asya dillerinden biri olan Korece, Güney ve Kuzey Kore tarafından konuşulan dildir. Güney Kore’nin teknoloji üretimindeki başarıları nedeniyle önemli dillerden biri haline dönüşmüştür. Ülkemizin Kore ile ilişkilerinin gelişmeye başlaması ile Korece tercüme taleplerinde de bir artış söz konusudur. Dilin kendisine has bir alfabe yapısı vardır. Bu yapıya hakim kişilerce yapılan çeviri süreci, başarılı şekilde sonlandırılır. Dal Tercüme, profesyonel ekibi ile Korece tercüme ihtiyacının hızlı ve yüzde yüz doğruluk oranı ile karşılar. 

Korece tercüme hizmeti

Teknolojik metinlerin kullanımına yönelik kılavuzların çevirileri, tıbbi cihaz ve aletlerle alakalı bilgilendirici  kitapçıkların tercüme edilmesi ve daha farklı yönde ihtiyaç duyulan Korece tercümeler, hızlı bir şekilde yapılabilir. Bu tip metinlerin hassasiyet içerisinde çevrilmesinin önemi asla inkar edilmez. herhangi bir yanlış cümlenin ilgili metinlerde yer alması demek, ilgili cihaz ve aletin yanlış kullanımı anlamına gelir. Bu da, birtakım zararlar ortaya çıkarabilir. Bu nedenle, hem dile hem de ilgili alandaki terimlere vakıf kişilerce yapılacak bir tercümeyi önemli kılar. Dal Tercüme, metnin diline, hedef dilene ve konusuna dikkat ederek, en doğru tercüman atamasının gerçekleşmesine dikkat eder. Böylece, çevrilecek metnin yüzde yüz doğru bir şekilde hedef dile aktarımı sağlanır. Bu süreç içerisinde hem tercümen kendi kontrollerini yapar hem de editör masası tarafından ikinci bir kontrol mekanizması işletilir. Yüzde yüz doğru metinler elde edilir.

Korece yeminli tercüman

Başta resmi evrak ve bu nitelikteki evraklar olmak üzere, sözleşme ve gizliliği önemli olan evrak çevirilerinde, yeminli tercüman talep edilebilir. Gizlilik ve doğruluk beyanları ile tercüme süreci başlatılır ve neticelenir. İmza ve kaşe gibi kayıtların yanı sıra, doğruluk beyanları da metne işlenir. Bu tip evraklar, resmi kurumlara verilebilir. Banka ve ilgili kurumlar tarafından kabul edilebilir. Ayrıca, noter tasdikleri de alınabilir. Ancak bazı kurumlar tarafından noter tasdik işlemlerine gerek görülmez. İhtiyaç kesp etmesi halinde, noter tasdikleri de Dal Tercüme tarafından çözüme kavuşturulur. 

İngilizce yeminli tercüman

Yeminli tercüman tarafından çevrilen metinler, resmi nitelikli evrak olarak kabul edilebilir. Daha doğrusu, devlet kurumlarına veya benzeri kurumlara takdim edilecek metinlerin çevrilerinin kabul edilebilesi adına yeminli tercüman paraf ve imzasına ihtiyaç vardır. Ayrıca, bazı kurumlar tarafından noter tasdik işlemleri de talep edilebilir. Bu konudaki her türlü ihtiyacı Dal Tercüme ofisi hızlı bir şekilde çözer. 

Korece Tercümeniz İçin Konuya Uygun En İyi Tercümanı Atıyoruz

Tercüme talebiniz bize ulaştıktan sonra değerlendiriyoruz ve konusuna uygun  tercüman atamasını gerçekleştiriyorz. Böylelikle tercümeniz için yüksek kaliteyi garanti altına alıyoruz

Kaliteli Tercüme Garantisi

Kaliteye Önem Veren kurum

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve teslim tarihinde çevirinin müşteriye ulaştırılması büyük önem taşır

Ekonomik Fiyat Garantisi

En İyi
Fiyat Uygulaması

Dal Tercüme’de  piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem hassasiyettir.

Hızlı Hizmet Garantisi

Hızlı Hizmet Garanti Altında

Dal Tercüme’de,  hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Gizlilik Garantisi


Gizliliğiniz
Güvencede

Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları