Sizin İçin çeviriyoruz

Sırpça Tercüme

Güney Slav dillerinden birisini ifade eden Sırpça, Sırbistan’ın resmi dili olmakla beraber, Bosna Hersek’te bulunan Sırplar tarafından da konuşulan ve Bosna Hersek’in üç resmi dilinden biri olarak kabul edilen dildir. Ayrıca, Kosova’da da Sırpça konuşulur ve orada da resmi dil olarak Sırpça kabul edilmiştir. Bu dille alakalı tercüme taleplerinin karşılanmasına yönelik çözümler için Dal Tercüme birimine başvurulabilir. Sırp diline hakim tercümanlar tarafından sunulan hizmet ile her türlü evrakın tercüme edilmesi sağlanır. Ticari, edebi, sağlık veya daha farklı sektörlere ait metinler, teknik terim ve ifadeler içeren mühendislik metinleri gibi içeriklerin başarılı bir şekilde tercüme edilmesi sağlanır. 

Sırpça çeviri hizmeti

Sırpça metinlerin en iyi şekilde çevrilmesi veya herhangi bir metnin Sırpçaya tercüme edilmesi sürecini hızlı bir şekilde yerine getirmek gerekir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından tercüme işlemlerindeki hızın yeteri derecede makul seviyede tutulması lazımdır. Projenin büyüklüğüne, kapsamına ve içeriğine göre hızla ilgili husus değişkenlik gösterse de, alınan projenin çok uzun süreler içerisinde teslim edilmesi doğru değildir. Bu nedenle, işletilen sistemin çalışır durumda olmasının önemi büyüktür. Müşteri tarafından gönderilen metnin içeriğinin sınıflandırılması, kaynak ve hedef dil ayrımın yapılması ve doğru kişiye gönderilmesi ile süreç başlamalıdır. Tercüman tarafından alınan metnin çevirisi, tamamlanır ve editör masasınca kontrol edilir. Burada, herhangi bir hatanın olmadığına kanaat getirildikten sonra teslimat yapılabilir.

Sırpça yeminli tercüman hizmeti

Özellikle resmi evrak çevirileri sırasında yeminli tercümanlardan destek alınmasına önem verilmelidir. Bu türden metinlerin çevirileri, devlet kurumlarına veya dengi nitelikteki kurumlara gönderilecek ise, çeviri üzerinde imza ve paraf gibi notların kayıtlı olması lazımdır. Bunların eksik olduğu çeviri metninin kurum tarafından kabul edilmesi söz konusu olmaz. Bu da, resmi işlerin aksamasına ve zaman kaybetmenize sebebiyet verir. Evrakın tercüme metni üzerine doğruluk beyanı kaydının eklenmesi, imza ve parafların atılması ile resmi bir nitelik kazanır. Yeminli tercümanca yapılacak bu işlemler sonrasında noter onayı da alınabilir.

İngilizce yeminli tercüman

Yeminli tercüman tarafından çevrilen metinler, resmi nitelikli evrak olarak kabul edilebilir. Daha doğrusu, devlet kurumlarına veya benzeri kurumlara takdim edilecek metinlerin çevrilerinin kabul edilebilesi adına yeminli tercüman paraf ve imzasına ihtiyaç vardır. Ayrıca, bazı kurumlar tarafından noter tasdik işlemleri de talep edilebilir. Bu konudaki her türlü ihtiyacı Dal Tercüme ofisi hızlı bir şekilde çözer. 

Sırpça Tercümeniz İçin Konuya Uygun En İyi Tercümanı Atıyoruz

Tercüme talebiniz bize ulaştıktan sonra değerlendiriyoruz ve konusuna uygun  tercüman atamasını gerçekleştiriyorz. Böylelikle tercümeniz için yüksek kaliteyi garanti altına alıyoruz

Kaliteli Tercüme Garantisi

Kaliteye Önem Veren kurum

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve teslim tarihinde çevirinin müşteriye ulaştırılması büyük önem taşır

Ekonomik Fiyat Garantisi

En İyi
Fiyat Uygulaması

Dal Tercüme’de  piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem hassasiyettir.

Hızlı Hizmet Garantisi

Hızlı Hizmet Garanti Altında

Dal Tercüme’de,  hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Gizlilik Garantisi


Gizliliğiniz
Güvencede

Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları