Sizin İçin çeviriyoruz

Makedonca Tercüme

Slav dil ailesinden olan Makedonca, Balkan dillerinden birisidir. Makedonya’nın resmi dilidir. Ülkemizle Makedonya arasındaki tarihi ve kültürel ilişkiler, ticari ve akademik alanlarda da kendisini hissettirmeye başlamıştır. Bu nedenle, Makedonca tercüme ihtiyaçları ortaya çıkmıştır. Dal Tercüme, akademik tercüme çalışmalarının yanı sıra, edebi ve ticari her türdeki metinlerin çevirileri, profesyonel ekibi ile çözüme kavuşturur. Makedonca diline hakim tercümanlarca sunulan hizmetin hedefi, gönderilen metinlerin hızlı ve doğru bir şekilde hedef dile aktarımdır. Uygun fiyatlar üzerinden verilen Makedonca tercüme hizmeti için bizimle irtibata geçin!

Makedonca tercüme hizmeti

Akademik nitelikli metinlerin tercüme edilmesi, tıbbi veya edebi metinlerle alakalı çeviriler, profesyonel ekip tarafından titizlikle yürütülür ve neticelenir. Tercüme sürecinin başarılı bir şekilde yürümesini sağlayan sistemi işleten Dal Tercüme, müşteri tarafından gönderilen metinlerin hedef ve kaynak dil yapısına göre en doğru kişi tarafından çevrilmesini sağlar. Ayrıca, metnin hangi sektöre ait olduğu da incelenir ve uzmanlık alanı ilgili konuyu karşılayan mütercimler tarafından metnin yüzde yüz doğru bir şekilde çevrilmesi sağlanır. Böylece, yüzde yüz doğru tercüme metinlerinin ortaya çıkması sağlanır. Sağlık, teknoloji, edebiyat, sanat, turizm, eğitim ve daha farklı sektörlere ilişkin her türlü metin çevirileri yapılır ve herhangi bir sektör, metin türü sınırlaması söz konusu değildir.

Makedonca yeminli tercüman

Makedonca tercüme metninin resmi bir nitelik taşıması veya bu yönde değerlendirilebilecek bir metin olması halinde, yeminli tercüman tarafından çevrilmesi gerekir. Yeminli tercümanca çevrilen metin üzerine işlenen imza, kaşe ve isim bilgileri, resmi kurumlar açısından önemlidir. Doğruluk beyanı da çeviri metnine eklenilen bir diğer kayıttır. Bu şekilde tercüme metninin resmi kuruma verilmesi mümkündür. Noter tasdik ihtiyacının olması halinde de Dal Tercüme tarafından tasdik işlemi yaptırılabilir. Yeminli tercümanın kayıtlı bulunduğu noterden onaylar alınır. Çevirisi yapılan metin üzerindeki tercüman isminin kayıtlı olduğu noter haricinde bir kurumun onay imzası verme yetkisi söz konusu değildir. Bu nedenle, noter tasdik ihtiyacı olması durumunda tercüme ofisine bildirilmesi ve bu işlemin de yerine getirilmesi talep edilmelidir. 

İngilizce yeminli tercüman

Yeminli tercüman tarafından çevrilen metinler, resmi nitelikli evrak olarak kabul edilebilir. Daha doğrusu, devlet kurumlarına veya benzeri kurumlara takdim edilecek metinlerin çevrilerinin kabul edilebilesi adına yeminli tercüman paraf ve imzasına ihtiyaç vardır. Ayrıca, bazı kurumlar tarafından noter tasdik işlemleri de talep edilebilir. Bu konudaki her türlü ihtiyacı Dal Tercüme ofisi hızlı bir şekilde çözer. 

Makedonca Tercümeniz İçin Konuya Uygun En İyi Tercümanı Atıyoruz

Tercüme talebiniz bize ulaştıktan sonra değerlendiriyoruz ve konusuna uygun  tercüman atamasını gerçekleştiriyorz. Böylelikle tercümeniz için yüksek kaliteyi garanti altına alıyoruz

Kaliteli Tercüme Garantisi

Kaliteye Önem Veren kurum

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve teslim tarihinde çevirinin müşteriye ulaştırılması büyük önem taşır

Ekonomik Fiyat Garantisi

En İyi
Fiyat Uygulaması

Dal Tercüme’de  piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem hassasiyettir.

Hızlı Hizmet Garantisi

Hızlı Hizmet Garanti Altında

Dal Tercüme’de,  hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Gizlilik Garantisi


Gizliliğiniz
Güvencede

Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları