Sizin İçin çeviriyoruz

İsveçce Tercüme

İskandinav yarımadası dillerinden birini ifade eden İsveççe, Norveççe ile hemen hemen aynı gramer ve dil yapısına sahiptir. Bu dillerden birini bilen kişilerin diğerini de anlamaları ve konuşmaları mümkündür. İsveççe, 10 milyona yakın kişi tarafından konuşulan ve Kuzey Cermen dil ailesine ait bir lisandır. Bu dile yönelik tercüme ihtiyacının hızlı bir şekilde karşılanması için Dal Tercüme ekibinde yer alan ve hem İsveççe hem de Norveççe diline hakim kişiler çözüm sunar. Yüzde yüz doğru tercüme garantisi ile kurumsal firmaların tercüme ihtiyacı karşılanır. Teknik dile sahip metinler, ticari ve teknoloji ile alakalı içerikler gibi her türlü metnin çevrilmesi mümkündür.

İsveççe çeviri hizmetleri

İsveççe tercüme ihtiyacını karşılarken hızlı olmayı hedefleyen ekibin en çok önemsediği hususlardan biri de doğru bir tercüme metini elde etmek. Özellikle teknik terimler içeren metinlerin çevirilerinde, çok daha dikkatli davranmak gerekir. Sağlıkla ilgili metinlerde, hata yapılması asla kabul edilmez. her metnin yüzde yüz doğru bir şekilde çevrilmesini sağlayacak sistem ile başarılı tercüme metinlerine sahip olunması mümkündür. Bu bakımdan, gönderilen metnin sektörü belirlenir, hedef ve kaynak dil detayına dikkat edilir, en doğru tercüman atanır ve çalışma başlar. Bu çalışma neticesinde ortaya çıkan tercüme metni editör masası tarafından kontrol edilir. Hataya yer verilmeden çevrilen metnin teslimi yapılır. Yüzde yüz memnuniyet sağlanır.

İsveççe yeminli tercüman

Resmi nitelikli bir evrakın devlet kurumuna sunulacak olması halinde kabul edilebilmesi için yeminli tercüman tarafından çevrilmiş olması lazımdır. Yine evrakın resmi olmaması ama devlet kurumuna veya bu neviden bir kuruma sunulacak olması halinde de yeminli tercüman kaşesine, imzasına ve doğruluk beyanlarına dikkat edilebilir. Bunları içermeyen bir tercüme metninin kabul edilmesi mümkün olmaz. Bu bakımdan, resmi nitelikli evraklar, yeminli tercümanlar tarafından çevrilir. İsveççe yeminli tercüman hizmetleri ile resmi evrak, ticari sözleşme, hukuki metinlere imza, kaşe ve doğruluk beyanları eklenir. Gerekmesi halinde ise, noterden onayları da alınır. Bazı kurumlar, noter onayına ihtiyaç duymayabilir.

İngilizce yeminli tercüman

Yeminli tercüman tarafından çevrilen metinler, resmi nitelikli evrak olarak kabul edilebilir. Daha doğrusu, devlet kurumlarına veya benzeri kurumlara takdim edilecek metinlerin çevrilerinin kabul edilebilesi adına yeminli tercüman paraf ve imzasına ihtiyaç vardır. Ayrıca, bazı kurumlar tarafından noter tasdik işlemleri de talep edilebilir. Bu konudaki her türlü ihtiyacı Dal Tercüme ofisi hızlı bir şekilde çözer. 

İsveççe Tercümeniz İçin Konuya Uygun En İyi Tercümanı Atıyoruz

Tercüme talebiniz bize ulaştıktan sonra değerlendiriyoruz ve konusuna uygun  tercüman atamasını gerçekleştiriyorz. Böylelikle tercümeniz için yüksek kaliteyi garanti altına alıyoruz

Kaliteli Tercüme Garantisi

Kaliteye Önem Veren kurum

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve teslim tarihinde çevirinin müşteriye ulaştırılması büyük önem taşır

Ekonomik Fiyat Garantisi

En İyi
Fiyat Uygulaması

Dal Tercüme’de  piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem hassasiyettir.

Hızlı Hizmet Garantisi

Hızlı Hizmet Garanti Altında

Dal Tercüme’de,  hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Gizlilik Garantisi


Gizliliğiniz
Güvencede

Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları