Sizin İçin çeviriyoruz

Norveççe Tercüme

İskandinav dillerinden birini ifade eden Norveççe, Cermen dil ailesine aittir. İsveç ve Danimarka’da konuşulan dillerle ortaktır ve bu dili bilen birisi için Dancayı okumak ve anlamak kolaylaşır. Bu nedenle, İskandinav yarımadasındaki dillerin hemen hepsine İskandinavca da denilir. Bu dille ilgili tercüme taleplerini karşılamak üzere kurulan ekip ile Norveççe tercüme ihtiyacı, hızlı ve seri bir şekilde karşılanır. Edebi metinler, teknolojiyle alakalı metin türleri, tıp ve kozmetik alanına ilişkin yazılı her türlü metin çevirileri hızlı bir biçimde yapılır ve teslim edilir. Uygun fiyatlar üzerinden karşılanan çeviri ihtiyaçları, deneyimli ekiplerce yüzde yüz doğruluk garantisi ile sunulur. 

Norveççe tercüme hizmeti

Dal Tercüme, çeviri sürecinin profesyonel bir şekilde ilerlemesini sağlayacak sistemi ile kurumsal müşterilerine eşsiz bir deneyim yaşatır. Gelen metinleri, sektörlere göre sınıflandırır ve kaynak dil ile hedef dilini de dikkate alarak, en doğru tercüman tarafından çevrilmesini sağlar. Bu şekilde yapılan dağıtımlar sayesinde yüzde yüz doğru tercüme metinlerine erişilmesi mümkün olur. Çeviri metninin tercüman tarafından kontrol edilmesinden sonra editör masası denetimleri de gerçekleşir. Metinlerde, olası hiçbir hataya yer vermemek üzere işleyen sistemden çıkan tercüme metinleri, orijinalleri ile birebir aynı ifadelere sahip şekilde teslim edilir. Sürecin hızlı işlemesine önem verilir; böylelikle müşterinin çok fazla bekletilmeden tercüme metnini almasına sağlanır.

Norveççe yeminli tercüman

Yeminli tercümanın ihtiyaç duyulabildiği bazı metinler söz konusudur. Özellikle, ticari sözleşme ve hukuki nitelik arz edici diğer metinler için yeminli tercümana ihtiyaç vardır. Resmi kuramlara ibraz edilecek belgelerin kabulü de yeminli tercümeye bağlıdır. Resmi belgenin herhangi bir tercüme çevrilmesi halinde doğruluk beyanları verilemeyeceğinden dolayı kurumca kabul edilmeme riski söz konusudur.  Böyle bir durumun yaşanmasının önüne geçmek için Norveççe yeminli tercüman hizmetlerinden yararlanılması gerekir. Çeviri metni üzerine isim bilgileri, kaşe ve imza ile doğruluk beyanları kayıtları eklenir. Böylece metin resmi kuruma sunulacak hale gelir. Noter üzerinden tasdi işlemleri de yapılabilir. 

İngilizce yeminli tercüman

Yeminli tercüman tarafından çevrilen metinler, resmi nitelikli evrak olarak kabul edilebilir. Daha doğrusu, devlet kurumlarına veya benzeri kurumlara takdim edilecek metinlerin çevrilerinin kabul edilebilesi adına yeminli tercüman paraf ve imzasına ihtiyaç vardır. Ayrıca, bazı kurumlar tarafından noter tasdik işlemleri de talep edilebilir. Bu konudaki her türlü ihtiyacı Dal Tercüme ofisi hızlı bir şekilde çözer. 

Norveççe Tercümeniz İçin Konuya Uygun En İyi Tercümanı Atıyoruz

Tercüme talebiniz bize ulaştıktan sonra değerlendiriyoruz ve konusuna uygun  tercüman atamasını gerçekleştiriyorz. Böylelikle tercümeniz için yüksek kaliteyi garanti altına alıyoruz

Kaliteli Tercüme Garantisi

Kaliteye Önem Veren kurum

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve teslim tarihinde çevirinin müşteriye ulaştırılması büyük önem taşır

Ekonomik Fiyat Garantisi

En İyi
Fiyat Uygulaması

Dal Tercüme’de  piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem hassasiyettir.

Hızlı Hizmet Garantisi

Hızlı Hizmet Garanti Altında

Dal Tercüme’de,  hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Gizlilik Garantisi


Gizliliğiniz
Güvencede

Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları