Sizin İçin çeviriyoruz

Slovakça Tercüme

Batı Slav dillerinden olan Slovakça, Çekçe ile hemen hemen aynıdır. İki millet arasındaki tarihi ve kültürel bağlardan kaynaklı dil birliktelikleri, iki dilden birisini bilen kişilerin diğerini de anlaması ve yazması oldukça kolaydır. Yaklaşık yedi milyon kişi tarafından konuşulan Slovakça, çok hızlı telaffuz edilen bir dil olması ile ilgi çekici bir yanı vardır. Bu dille alakalı tercüme ihtiyacının karşılanmasına yönelik kurumsal müşterilerine kapsamlı çözümler sunan Dal Tercüme, sektör odaklı tercüme birikimi ile yüzde yüz doğru çeviri metinlerine imza atma başarısı gösterir. Edebi, teknolojik, hukuki veya daha farklı türdeki metinlerin çevirilerini yapmak üzere Dal Tercüme birimi ile hemen iletişime geçin!

Slovakça çeviri hizmeti

Slovakça diline ait metinlerin çevirilerini hızlı ve doğru bir şekilde yapmayı hedefleyen kurumumuzun uyguladığı sistemle sektör odaklı bir çeviri süreci izlenir. Gelen metinlerin sınıflandırılması ile diline, sektörüne göre bir ayrım yapılır. Daha sonra ise, en uygun tercüman ataması yapılır ve tercüme süreci hızlı bir şekilde başlatılır. Bu sürecin hızlı yapılması sırasında kaliteden taviz verilmez ve öncelik, metnin yüzde yüz doğru bir şekilde tercüme edilmesidir. Her metin açısından doğruluk önem arz eder; ancak sağlık sektörüne ilişkin veya bir cihazın kullanımına yönelik metinlerin çevirileri, çok daha önemlidir. Bu nedenle, her metnin çevirisinden sonra editör masasında da nitelikli bir kontrol yerine getirilir. Böylece, metinlerin hatasız olduğundan emin olunur ve teslimatlar gerçekleşir. Kurumsal müşterilerle yapılacak anlaşmaz ve sözleşmeler ile anlık çeviri ihtiyaçları karşılanır.

Slovakça yeminli tercüman

Gönderilen metinlerin resmi nitelik arz etmesi halinde yeminli tercüman tarafından çevrilmesinin önemi büyüktür. Bu türden metinlerin çevirilerinin resmi kuruma gönderilecek olması, yeminli tercüman çevirilerini önemli kılar. Çünkü çeviri metni üzerinde paraf, imza ve kaşelerin yer alması lazımdır. Bu açıdan, resmi evrak, ticari sözleşme gibi metinlerde, yeminli tercüman ihtiyacı Dal Tercüme tarafından karşılanır. Gerekmesi halinde noterden tasdik işlemleri de yerine getirilir.

 

İngilizce yeminli tercüman

Yeminli tercüman tarafından çevrilen metinler, resmi nitelikli evrak olarak kabul edilebilir. Daha doğrusu, devlet kurumlarına veya benzeri kurumlara takdim edilecek metinlerin çevrilerinin kabul edilebilesi adına yeminli tercüman paraf ve imzasına ihtiyaç vardır. Ayrıca, bazı kurumlar tarafından noter tasdik işlemleri de talep edilebilir. Bu konudaki her türlü ihtiyacı Dal Tercüme ofisi hızlı bir şekilde çözer. 

Slovakça Tercümeniz İçin Konuya Uygun En İyi Tercümanı Atıyoruz

Tercüme talebiniz bize ulaştıktan sonra değerlendiriyoruz ve konusuna uygun  tercüman atamasını gerçekleştiriyorz. Böylelikle tercümeniz için yüksek kaliteyi garanti altına alıyoruz

Kaliteli Tercüme Garantisi

Kaliteye Önem Veren kurum

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve teslim tarihinde çevirinin müşteriye ulaştırılması büyük önem taşır

Ekonomik Fiyat Garantisi

En İyi
Fiyat Uygulaması

Dal Tercüme’de  piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem hassasiyettir.

Hızlı Hizmet Garantisi

Hızlı Hizmet Garanti Altında

Dal Tercüme’de,  hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Gizlilik Garantisi


Gizliliğiniz
Güvencede

Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları