Sizin İçin çeviriyoruz

Ukraynaca Tercüme

Ülkemiz ve Ukrayna arasındaki ilişkiler giderek daha fazla gelişiyor ve pasaportsuz seyahat imkanları ile daha fazla temas yaşanıyor. İki ülke arasında her alanda yaşanan gelişmelerin getirdiği sözleşmeler, yatırımlar ve ilişkilerden dolayı tercüme ihtiyacı da ortaya çıktı. Ukrayna, Slav dil ailesinden biri olarak kendisine has bir alfabe yapısına sahiptir ve Rusça diline de benzerliği vardır. Ukraynaca tercüme ihtiyacını karşılamak için dile hakim çeviri uzmanlarına duyulan ihtiyacı, Dal Tercüme karşılıyor. Birbirinden yetenekli çeviri uzmanları ile profesyonel çeviri yapılır ve yüzde yüz doğru metinler tarafınıza gönderilir. Hangi sektör olursa olsun her türlü metnin çevirisi, hızlı bir şekilde yerine getirilir. 

Ukraynaca tercüme hizmeti

Ukraynaca tercüme sürecinin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlayan organizasyonu ile müşteri memnuniyeti sağlayan Dal Tercüme, projenin yapısına ve büyüklüğüne göre en makul süreler içerisinde çeviri ihtiyacını çözer. Büyük projelerde, tayin edilen teslimat tarihleri ile daha esnek bir çalışma modeline imza atılabilir. Anlık çeviri ihtiyacını karşılamak için uzman çevirmenlerden destek alınabilir. Ukraynaca yapılan yazışmaların çevirileri, niyet mektupları, kullanım kılavuzları ve daha farklı türdeki metinlerin hedef dile aktarımları hızlıca gerçekleştirilir. Ukraynaca metnin türü belirlenir ve ilgili alandaki uzman olan bir tercümanca çeviri desteklenir. Böylece, en doğru çeviri metni ortaya çıkar. Ayrıca, editör masası tarafından yapılan kontrollerle de hatsız bir metin teslimatına yönelik önemli bir çaba sarf edilir.

Yeminli Ukraynaca tercüman

Genel olarak ticari metinler, resmi nitelikteki evraklar ve bu sınıfa girebilecek türdeki metinlerin çevrileri önem arz eder. Bu tip metinlerin verilecekleri kurumlar tarafından kabul görmeleri, resmiyetlerini sürdürmeleri ile mümkündür. Bunun için ise, yeminli tercümanca çevrilen metin üzerinde paraf ve imza gibi niteliklerin olması lazımdır. Bazı kurumlar, noter tasdiklerine de ihtiyaç duyar. Yeminli tercüman tarafından çevrilmeyen metine noter tasdiki alabilmek mümkün değildir. dolayısıyla, yeminli tercüman çeviri yapıldıktan sonra kayıtlı bulunan noterden gereken  onayın alınması lazımdır. 

İngilizce yeminli tercüman

Yeminli tercüman tarafından çevrilen metinler, resmi nitelikli evrak olarak kabul edilebilir. Daha doğrusu, devlet kurumlarına veya benzeri kurumlara takdim edilecek metinlerin çevrilerinin kabul edilebilesi adına yeminli tercüman paraf ve imzasına ihtiyaç vardır. Ayrıca, bazı kurumlar tarafından noter tasdik işlemleri de talep edilebilir. Bu konudaki her türlü ihtiyacı Dal Tercüme ofisi hızlı bir şekilde çözer. 

Ukraynaca Tercümeniz İçin Konuya Uygun En İyi Tercümanı Atıyoruz

Tercüme talebiniz bize ulaştıktan sonra değerlendiriyoruz ve konusuna uygun  tercüman atamasını gerçekleştiriyorz. Böylelikle tercümeniz için yüksek kaliteyi garanti altına alıyoruz

Kaliteli Tercüme Garantisi

Kaliteye Önem Veren kurum

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve teslim tarihinde çevirinin müşteriye ulaştırılması büyük önem taşır

Ekonomik Fiyat Garantisi

En İyi
Fiyat Uygulaması

Dal Tercüme’de  piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem hassasiyettir.

Hızlı Hizmet Garantisi

Hızlı Hizmet Garanti Altında

Dal Tercüme’de,  hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Gizlilik Garantisi


Gizliliğiniz
Güvencede

Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları