We translate for you

Chinese Translation

Dünya ekonomisindeki yerini her geçen gün daha da hissettirmeye başlayan ve büyük bir üretici konumuna yükselen Çin’in dünyadaki yükselişi, Çince’ye olan ilginin de artmasını sağladı. Oldukça zor bir dili ifade eden Çince’nin kendisine has bir kalıbının ve alfabesinin bulunması, öğrenimini zorlaştırır. Bu nedenle, Çince tercüme taleplerini karşılayabilecek düzeye sahip tercüman bulmak kolay değildir. Dal Tercüme, deneyimli Çince tercüman ekibine sahip çeviri ofisi olarak hizmet verir. Bu yöndeki her türlü talebin karşılanmasına yönelik geniş çaplı bir çözüm sunar. Ticari sözleşme, ürün tanıtım kitapçıkları ve hukuki nitelikli evrakların çevirilerini başarılı şekilde yerine getirir. Çince tercüman ihtiyacını karşılamak için bizi arayın!

Çin’in hemen hemen her sektöre el atmasından sonra birden fazla sektör için Çince tercüme önemli bir ihtiyacı oluşturdu. Bu ihtiyacın karşılanmasına yönelik hareket eden Dal Tercüme, çeşitli sektörlerde Çince tercüme hizmeti veren ofis olarak ön plana çıkıyor. Çince tercümelerin yüzde yüz doğru olmasını sağlamak için ikili kontrol sistemi işleten ofisimiz, en doğru metinlerin elde edilmesini sağlıyor. Müşteri tarafından gönderilen metnin türü, sektörü ve dili belirlenir, arından ise en doğru tercüman ataması yapılır. Tercüman çeviri sürecine başlar, tamamlar ve kontrollerini yapar. Editör masası tarafından bir kez daha kontrole tabi tutulan metin onaylanır ve teslimat gerçekleşir. Bu şekilde işleyen süreçten çıkan metinler, yüzde yüz doğruluk içerir.

 

Çince zor bir dili ifade ettiğinden dolayı Çince tercüme ihtiyacını karşılayacak kişilerin Çince’ye hakimiyetlerinden emin olunması lazımdır. Dal Tercüme, yeminli tercümanlara sahip yapısı ile dile hakimiyeti kanıtlanmış tercümanlardan oluşur. Bu bakımdan gönderilen metinlerin hiçbiri, tecrübesiz veya dile hakimiyeti yetersiz kişiler tarafından çevrilmez. Kaliteli bir hizmet söz konusu olur.

Yeminli Çince tercüman

Tercümesi yapılacak metnin devlet kurumlarına veya benzer nitelik arz eden bir kuruma teslim edilecek olması halinde, yeminli tercüman çevirilerine ihtiyaç duyulur. Dal Tercüme, Çince yeminli tercüman ekibi ile resmi evrakları en doğru şekilde çevirir. Bu yöndeki taleplerin hepsini karşılar

İngilizce yeminli tercüman

Yeminli tercüman tarafından çevrilen metinler, resmi nitelikli evrak olarak kabul edilebilir. Daha doğrusu, devlet kurumlarına veya benzeri kurumlara takdim edilecek metinlerin çevrilerinin kabul edilebilesi adına yeminli tercüman paraf ve imzasına ihtiyaç vardır. Ayrıca, bazı kurumlar tarafından noter tasdik işlemleri de talep edilebilir. Bu konudaki her türlü ihtiyacı Dal Tercüme ofisi hızlı bir şekilde çözer. 

Çince Tercümeniz İçin Konuya Uygun En İyi Tercümanı Atıyoruz

After we receive your translation request, we evaluate it and assign the appropriate interpreter. In this way, we guarantee high quality for your translation.

Kaliteli Tercüme Garantisi

Kaliteye Önem Veren kurum

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve teslim tarihinde çevirinin müşteriye ulaştırılması büyük önem taşır

Ekonomik Fiyat Garantisi

En İyi
Fiyat Uygulaması

Dal Tercüme’de  piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem hassasiyettir.

Hızlı Hizmet Garantisi

Hızlı Hizmet Garanti Altında

Dal Tercüme’de,  hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Gizlilik Garantisi


Gizliliğiniz
Güvencede

Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz

+ 0
Completed Project
+ 0
Satisfied Customer
+ 0
Expert Translator
+ 0
Translation Language

We translate for you

Some of Our Customers