Sizin İçin çeviriyoruz

Çince Tercüme

Dünya ekonomisindeki yerini her geçen gün daha da hissettirmeye başlayan ve büyük bir üretici konumuna yükselen Çin’in dünyadaki yükselişi, Çince’ye olan ilginin de artmasını sağladı. Oldukça zor bir dili ifade eden Çince’nin kendisine has bir kalıbının ve alfabesinin bulunması, öğrenimini zorlaştırır. Bu nedenle, Çince tercüme taleplerini karşılayabilecek düzeye sahip tercüman bulmak kolay değildir. Dal Tercüme, deneyimli Çince tercüman ekibine sahip çeviri ofisi olarak hizmet verir. Bu yöndeki her türlü talebin karşılanmasına yönelik geniş çaplı bir çözüm sunar. Ticari sözleşme, ürün tanıtım kitapçıkları ve hukuki nitelikli evrakların çevirilerini başarılı şekilde yerine getirir. Çince tercüman ihtiyacını karşılamak için bizi arayın!

Çince tercüme hizmeti

Çin’in hemen hemen her sektöre el atmasından sonra birden fazla sektör için Çince tercüme önemli bir ihtiyacı oluşturdu. Bu ihtiyacın karşılanmasına yönelik hareket eden Dal Tercüme, çeşitli sektörlerde Çince tercüme hizmeti veren ofis olarak ön plana çıkıyor. Çince tercümelerin yüzde yüz doğru olmasını sağlamak için ikili kontrol sistemi işleten ofisimiz, en doğru metinlerin elde edilmesini sağlıyor. Müşteri tarafından gönderilen metnin türü, sektörü ve dili belirlenir, arından ise en doğru tercüman ataması yapılır. Tercüman çeviri sürecine başlar, tamamlar ve kontrollerini yapar. Editör masası tarafından bir kez daha kontrole tabi tutulan metin onaylanır ve teslimat gerçekleşir. Bu şekilde işleyen süreçten çıkan metinler, yüzde yüz doğruluk içerir.

Çince zor bir dili ifade ettiğinden dolayı Çince tercüme ihtiyacını karşılayacak kişilerin Çince’ye hakimiyetlerinden emin olunması lazımdır. Dal Tercüme, yeminli tercümanlara sahip yapısı ile dile hakimiyeti kanıtlanmış tercümanlardan oluşur. Bu bakımdan gönderilen metinlerin hiçbiri, tecrübesiz veya dile hakimiyeti yetersiz kişiler tarafından çevrilmez. Kaliteli bir hizmet söz konusu olur.

Yeminli Çince tercüman

Tercümesi yapılacak metnin devlet kurumlarına veya benzer nitelik arz eden bir kuruma teslim edilecek olması halinde, yeminli tercüman çevirilerine ihtiyaç duyulur. Dal Tercüme, Çince yeminli tercüman ekibi ile resmi evrakları en doğru şekilde çevirir. Bu yöndeki taleplerin hepsini karşılar.

Çince Tercümeniz İçin Konuya Uygun En İyi Tercümanı Atıyoruz

Tercüme talebiniz bize ulaştıktan sonra değerlendiriyoruz ve konusuna uygun  tercüman atamasını gerçekleştiriyorz. Böylelikle tercümeniz için yüksek kaliteyi garanti altına alıyoruz

Kaliteli Tercüme Garantisi

Kaliteye Önem Veren kurum

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde  çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve  teslim tarihinde çeviri metninin müşteriye ulaştırılması  büyük önem taşır

Ekonomik Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Uygulaması

Dal Tercüme’de farklı değişkenlerin fiyatlar üzerinde etkili olduğu tercüme sektöründe, piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik  fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem  hassasiyettir.

Hızlı Hizmet Garantisi

Hızlı Hizmet Garanti Altında

Dal Tercüme’de, tercüme taleplerinde hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için gereken yapının ve sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Gizlilik Garantisi

Gizliliğiniz Güvencede

Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz.

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları