Sizin İçin Çeviriyoruz

SİGORTACILIK TERCÜMESİ

sizin İçin Çeviriyoruz

Sigortacılık Tercümesi

Uzmanlık gerektiren bir alanı ifade eden sigortacılık, sınır aşırı gerçekleştirilen bir hizmettir. Bu nedenle, tercüme ihtiyacının da oluştuğu sektörlerden biridir. Bu alandaki metinlerin tercümesi sırasında, sigortacılık ile alakalı kavramlara vakıf olunması önem ifade eder. Poliçe tercümelerindeki şartnamelerin anlaşılır şekilde tercüme edebilmek için kalıplaşan ve ortak kullanılan sigortacılık kavramlarının bilinmesi lazımdır. Dal Tercüme, bu alana mahsus tercüme edilmesi beklenilen metinleri, sigortacılık alanında deneyimi bulunan mütercimlere atar. Bu sayede, hem doğru hem de hızlı bir çeviri süreci yaşanır. Sigortacılık tercümesi sürecinin profesyonel yönetimi için Dal Tercüme ile iletişime geçin. 

Tercümenizi Titizlik ile Ele Alıyoruz.

Sigortacılık İle İlgili
Tüm Konularda
Tercüme Yapıyoruz

Sigortacılık tercümesi hizmeti

Sigortacılık alanı ile ilgili çeviri talep edilen metinler farklılaşabilir. Sigortanın tanıtım fikstürleri, poliçe tercümeleri veya daha farklı metinlerin çevirisinin yüzde yüz doğru yapılması için uzman tercümana tanır. Dal Tercüme, müşteriden gönderilen metni inceler ve sektörünü belirler. Uygun tercümanı tespit ederek, çeviri sürecinin en kısa süre içerisinde yapılmasını sağlar. Tercüman tarafından çevrilen metin kontrollere de tabi tutulur. Çünkü sigortacılıkla ilgili metnin hukuki bir sorumluluğu ve mesuliyeti vardır. tercümenin yanlış yapılması, firmanın veya sigortalının mağdur olmasına neden olur. Bunların yaşanmaması adına tercüme metni editör masası tarafından da kontrole tabi tutulur. Herhangi bir hatanın söz konusu olmaması durumlarında teslimat aşamasına geçilir.

Bunların yaşanmaması adına tercüme metni editör masası tarafından da kontrole tabi tutulur. Herhangi bir hatanın söz konusu olmaması durumlarında teslimat aşamasına geçilir.Sigortacılık tercümesi için gelen metnin bir kamu kurumuna verilecek olması halinde, yeminli tercümanca çevrilmesi lazımdır. Ayrıca, örneğin mahkemeye sunulacak bir sigorta poliçe çevrisinin noter tarafından da tasdik edilmesi gerekebilir. Bunların çözüme kavuşmasını sağlayan Dal Tercüme, tüm ihtiyaçlara ve taleplere cevap verir.

Yeminli tercüman ve noter tasdikleri, ekstra bir hizmet olarak değerlendirilir. Sigortacılık tercüme hizmeti için talep edilen ücret oldukça uygundur. Projenin kapsamına göre değişen tercüme ücretleri; yeminli çevir, noter tasdik veya daha farklı taleplere göre değişkenlik arz edebilir. Hedef ve kaynak dille ilgili detaylar ve projenin uzunluğu fiyatı doğrudan etkileyen hususlardır. Dal Tercüme ile doğru ve kaliteli çeviriyi en uygun fiyata temin edin.

Dosyanızı Yükleyin. Hemen Fiyat Teklifi Alın

Sizin İçin çeviriyoruz

Sigortacılık Tercümesi Yaptığımız Konular

Kaskolar

Sigorta Poliçeleri

Sağlık Sigortaları

Ferdi Kaza Sigortaları

Hayat Sigortaları

Hayat Sigortaları

Deprem Sigortaları

Nakliye sigortaları

Trafik Sigortaları

Konut Sigortaları

Kaskolar

Sigorta Poliçeleri

Sağlık Sigortaları

Ferdi Kaza Sigortaları

Hayat Sigortaları

Nakliye sigortaları

En İyi Kalite Garantisi

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve teslim tarihinde çevirinin müşteriye ulaştırılması büyük önem taşır

Hızlı Hizmet Garantisi

Dal Tercüme’de, tercüme taleplerinde hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için gereken yapının ve sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Ekonomik Fiyat Garantisi

Dal Tercüme’de farklı değişkenlerin fiyatlar üzerinde etkili olduğu tercüme sektöründe, piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem hassasiyettir.

Gizlilik Garantisi


Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz

KONUSUNDA UZMAN TERCÜMANLAR İLE SİGORTACILIK KONULARINDA TERCÜME HİZMETİ VERİYORUZ

Standart Tercüme

Bir adım önde

Edebi metinler, kullanım kılavuzları, tıbbi çeviriler, yazışmalarla ilgili tercüme işlemleri veya herhangi bir metnin arzu edilen dile tercüme edilmesi yönündeki ihtiyaçlar, Standard çeviri olarak kabul edilir ve bu sınıf içerisinde değerlendirilir.

Yeminli Tercüme

Yeminli Tercümanlarla

Kurumumuz, noter kayıtlı uzman mütercimleri ile ticari sözleşme, resmi evrak ve bu nitelikteki belgelerinin güvenliğini koruma garantisi ile hedef dile aktarır.

Noter Onaylı Tercüme

Güven Garantisi

Yeminli tercümanlar tarafından çevirisi yapılan resmi evrak veya bu nitelikteki vesikalar için alınması talep edilen noter tasdik işlemleri, ekstra bir ücrete tabidir.

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları