Sizin İçin Çeviriyoruz

OYUN TERCÜMESİ

sizin İçin Çeviriyoruz

Oyun Tercümesi

Giderek büyüyen bir piyasayı ifade eden oyun sektörü, ülkemizde de yoğun ilgi ile takip edilen ve yeni yatırımlarla büyümesini hızlandıran alanlardan biridir. Global bir sahada oyunlarını sergileyen her firmanın ihtiyaç duyduğu doğru ve başarılı tercüme ihtiyacı doğru kanal tarafından gerçekleştirilebilir. Bu nedenle, profesyonel ekibe sahip tercüme ofisleri ile çalışılması ve her oyunun arzu edilen dilde tercüme edilmesi sağlanabilir. Dal Tercüme, oyun sektörünün ihtiyacını karşılayacak ekibi ile hızlı ve doğru tercüme ihtiyacınızı çözüme kavuşturur.

Tercümenizi Titizlik ile Ele Alıyoruz.

Oyunlar İle İlgili
Tüm Konularda
Tercüme Yapıyoruz

Oyun tercüme hizmeti hakkında bilgi

Oyunlardaki yazılı metinlerin tercüme edilmesi veya bir oyun satış sitesi için talep edilen tercüme süreci, profesyonel ekip tarafından takip edilmelidir. Müşteri tarafından gelen talebin sınıflandırılması ve hangi sektörü karşıladığının tespit edilmesinden sonra uygun tercümanın atamasının yapılması lazımdır. Dal Tercüme, gelen metnin kaynak dili, hedef dil, sektörü gibi detayları inceler ve bunları dikkate alarak, tercüman ataması yapar. Bu şekilde çalışmasının nedeni, hızlı ve doğru bir tercümenin ortaya çıkmasını sağlamak. Müşterinin tercüme metnini talep ettiği zaman dilimi içerisinde sürecin tamamlanması önem ifade eder. Müşteri memnuniyetini sağlarken, kaliteden taviz verilmemesi de önemlidir.

Tercüman tarafından başlanılan çeviri işleminin tamamlanmasının ardından uzman kendi kontrollerini yapar. Bu kontrollerin arkasından editör masasına gelen metin yeniden incelenir. Böylece, hiçbir hatanın söz konusu olmadığına emin olunur. Yüzde yüz doğru tercüme edilen metin müşteriye gönderilir. Bu aşamada, metinle alakalı noter tasdik veya yeminli tercüman talebi var ise, bu talebin karşılanması sağlanır. Yeminli tercüman tarafından çevrilmesi gereken metin kamu kurumlarına verilebilir. Ancak böyle bir durumun söz konusu olmaması halinde yeminli tercüman çevirisine ihtiyaç duyulmayabilir.

Oyun tercümesi fiyatlarını etkileyen faktörler diğer tercüme sınıfları ile hemen hemen aynıdır. Yeminli tercüman ve noter tasdikleri istenmediği durumlarda karakter sayısı, hedef ve kaynak dil bilgisine göre fiyatlandırma yapılır. Dal Tercüme, en iyi fiyat garantisi sunan çeviri ofisidir. Kaliteden taviz vermeden en doğru çevirinin gerçekleşmesini sağlar.

Dosyanızı Yükleyin. Hemen Fiyat Teklifi Alın

Sizin İçin çeviriyoruz

Oyun Tercümesi Yaptığımız Konular

Bilgisayar Oyunları

Mobil Oyunlar

Konsol Oyunları

Bilgisayar Oyunları

Mobil Oyunlar

Konsol Oyunları

En İyi Kalite Garantisi

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve teslim tarihinde çevirinin müşteriye ulaştırılması büyük önem taşır

Hızlı Hizmet Garantisi

Dal Tercüme’de, tercüme taleplerinde hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için gereken yapının ve sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Ekonomik Fiyat Garantisi

Dal Tercüme’de farklı değişkenlerin fiyatlar üzerinde etkili olduğu tercüme sektöründe, piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem hassasiyettir.

Gizlilik Garantisi


Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz

KONUSUNDA UZMAN TERCÜMANLAR İLE OYUN KONULARINDA TERCÜME HİZMETİ VERİYORUZ

Standart Tercüme

Bir adım önde

Edebi metinler, kullanım kılavuzları, tıbbi çeviriler, yazışmalarla ilgili tercüme işlemleri veya herhangi bir metnin arzu edilen dile tercüme edilmesi yönündeki ihtiyaçlar, Standard çeviri olarak kabul edilir ve bu sınıf içerisinde değerlendirilir.

Yeminli Tercüme

Yeminli Tercümanlarla

Kurumumuz, noter kayıtlı uzman mütercimleri ile ticari sözleşme, resmi evrak ve bu nitelikteki belgelerinin güvenliğini koruma garantisi ile hedef dile aktarır.

Noter Onaylı Tercüme

Güven Garantisi

Yeminli tercümanlar tarafından çevirisi yapılan resmi evrak veya bu nitelikteki vesikalar için alınması talep edilen noter tasdik işlemleri, ekstra bir ücrete tabidir.

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları