Sizin İçin Çeviriyoruz

MEDYA TERCÜMESİ

sizin İçin Çeviriyoruz

Medya Tercümesi

Ulusal sınırları aşan medya sektörünün karşılaştığı yabancı haber ve kaynaklarla sağlıklı bir iletişim kurabilmesini sağlayacak tercüme ihtiyacının çözümü önem ifade eder. Bu bakımdan hem hızlı hem de doğru bir şekilde tercüme sürecini çözecek ofislere ihtiyaç duyulabilir. Dal Tercüme, medya sektörünün gereksinim duyduğu her türlü çeviri sürecini profesyonel şekilde ve habercilik anlayışına göre çözebilecek uzmanlığa sahiptir. Medya sektörü ile ilgili mevzuat ve yönetmeliklerin çevirisi, bu alanda yapılan sözleşme ve anlaşmaların tercümesi ve daha farklı çeviri ihtiyaçlarının karşılanması için uzman tercüman ekibi görevlendirilir. 

Tercümenizi Titizlik ile Ele Alıyoruz.

Medya İle İlgili
Tüm Konularda
Tercüme Yapıyoruz

Medya tercümesi hizmeti

Medya sektörü ile alakalı metinlerin tarafımıza gelmesinden sonra en uygun tercüman atamasına dikkat edilir. Metnin bir basın bülteni, habercilik ilkeleri ile alakalı uzmanlık gerektiren bir metni ifade etmesi halinde gazetecilik bakış açısına sahip tercümanlar tarafından çevirinin yapılması sağlanır. Böylelikle, kaynak dilden çıkan metnin hedef ile aktarımı sırasında en doğru kavram ve dil yapısı kullanılabilir. Uzman tercüman kadrosu tarafından profesyonel bir şekilde yerine getirilen çeviri işlemlerinde yüzde yüz doğruluk hedefi önem ifade eder. Bu bakımdan, çevrilen metnin tercüman tarafından kontrol edilmesinden sonra editör masasına teslim edilir. Burada gerçekleştirilen son kontrolün akabinde teslimat gerçekleşir.

Kurumsal çeviri ofisi Dal Tercüme, tercüme sürecinin hızlı bir şekilde ilerlemesini hedefler. Bunun için alanında uzman tercüman kadrosuna yeni yetenekler eklemekle beraber, kurulan başarılı organizasyonla sistemin hızlı bir şekilde işlemesi sağlanır. Projenin kapsamına göre en makul süre zarfında çevrilen metnin müşteriye teslim edilmesi sağlanır. Hızlı hareket edilirken hiçbir şekilde kaliteden taviz verilmez ve müşteri talepleri göz ardı edilmez. 

Medya sektörüne yönelik çevirilerde hız daha bir ön plana çıkar. özellikle metnin haber metni veya bu nitelikte bir makale olması durumunda hızlı bir şekilde servis edilmesi gerekir. Bu nedenle medya sektöründen gelen metnin türüne göre daha hızlı bir çözüm üretilebilir.

Dal Tercüme, en uygun fiyat avantajları ile medya sektörüne profesyonel tercüme hizmetleri sunmak için ekibini güçlendirmeye devam ediyor…

Dosyanızı Yükleyin. Hemen Fiyat Teklifi Alın

Sizin İçin çeviriyoruz

Medya Tercümesi Yaptığımız Konular

TV Dizileri

TV Reklam ve Tanıtım Dizileri

Radyo Programları Ve Reklamları

TV Dizileri​

TV Reklam ve Tanıtım Dizileri

Radyo Programları Ve Reklamları

En İyi Kalite Garantisi

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve teslim tarihinde çevirinin müşteriye ulaştırılması büyük önem taşır

Hızlı Hizmet Garantisi

Dal Tercüme’de, tercüme taleplerinde hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için gereken yapının ve sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Ekonomik Fiyat Garantisi

Dal Tercüme’de farklı değişkenlerin fiyatlar üzerinde etkili olduğu tercüme sektöründe, piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem hassasiyettir.

Gizlilik Garantisi


Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz

KONUSUNDA UZMAN TERCÜMANLAR İLE MEDYA KONULARINDA TERCÜME HİZMETİ VERİYORUZ

Standart Tercüme

Bir adım önde

Edebi metinler, kullanım kılavuzları, tıbbi çeviriler, yazışmalarla ilgili tercüme işlemleri veya herhangi bir metnin arzu edilen dile tercüme edilmesi yönündeki ihtiyaçlar, Standard çeviri olarak kabul edilir ve bu sınıf içerisinde değerlendirilir.

Yeminli Tercüme

Yeminli Tercümanlarla

Kurumumuz, noter kayıtlı uzman mütercimleri ile ticari sözleşme, resmi evrak ve bu nitelikteki belgelerinin güvenliğini koruma garantisi ile hedef dile aktarır.

Noter Onaylı Tercüme

Güven Garantisi

Yeminli tercümanlar tarafından çevirisi yapılan resmi evrak veya bu nitelikteki vesikalar için alınması talep edilen noter tasdik işlemleri, ekstra bir ücrete tabidir.

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları