Sizin İçin çeviriyoruz

İtalyanca Tercüme

İtalya’nın resmi dilini ifade eden İtalyanca, bazı Afrika ülkeleri tarafından da ikinci dil olarak konuşulur. Avrupa’da en çok konuşulan dillerden biridir ve Avrupa Birliği tarafından Avrupa’nın resmi dilleri arasında kabul görür. İtalyanca, edebi zenginliği olan bir dili ifade eder. Bu dile yönelik tercüme ihtiyacının verimli bir şekilde karşılanmasına yönelik hizmet sunan Dal Tercüme, yetenekli mütercimleri ile profesyonel bir hizmet sunar. Ticari metinler, hukuki nitelik arz eden metinler veya akademik çeviriler gibi her türden metnin yüzde yüz doğru bir şekilde çevrilmesi sağlanır. Hızlı, doğru ve kaliteli tercüme çözümleri ile Dal Tercüme ofisi, profesyonel ekibi ile sizinle!

İtalyanca tercüme hizmeti

Otomotiv sektöründeki liderliği ile bilinen İtalya’nın ülkemiz ile alakalı ilişkileri de otomotiv sektöründe yoğunlaşır. Bu nedenle, İtalyanca tercüme taleplerinin önemli bir kısmını, otomotiv ile alakalı sözleşme ve değişik türdeki metinler oluşturur. Otomotiv sektörüne yönelik İtalyanca tercüme sürecini, bu sektördeki terimler vakıf çevirmenler eşlik eder. Böylece, en doğru çeviri elde edilir ve müşteri memnuniyeti sağlanır. Otomotiv sektörünün yanı sıra, tekstil ve buna ilişkin sektörlerde de İtalyanca tercüme ihtiyacı söz konusudur. Her sektörün ihtiyacını karşılayacak çözümleri ile Dal Tercüme, sektörel çeviri becerileri en yüksek ofislerden biridir.

İtalyanca tercüme sürecinin hızlı ve doğru bir şekilde neticelenmesi için profesyonel bir organizasyon söz konusudur. Metnin konusuna ve diline göre en doğru tercüman atamasının yapılmasından sonra hızlı bir şekilde metin çevirileri başlar. Çeviri sonrasında editör masasına giden metinler, yeniden kontrol edilir. Böylece, metnin yüzde yüz doğru olduğundan emin olunur. Teslimatı yapılır. Kaliteli tercüme hizmeti, doğru fiyat uygulaması ile bütçenize uygun bir şekilde verilir.

Yeminli İtalyanca tercüman

 

Gizliliği gereken ve doğruluk beyanlarına ihtiyaç duyulan çevirilerin yeminli tercümanlar tarafından ele alınması lazımdır. Notere kayıtlı yeminli tercümanlar, dil yeteneklerini kanıtlamış, tecrübeli ve bilirkişi konumdaki çevirmenleri ifade eder. Yeminli İtalyanca tercüman ekibi tarafından resmi evrak, ticari sözleşme ve benzeri nitelikteki evrakların çevirisi hızlı bir şekilde yerine getirilir. 

İtalyanca Tercümeniz İçin Konuya Uygun En İyi Tercümanı Atıyoruz

Tercüme talebiniz bize ulaştıktan sonra değerlendiriyoruz ve konusuna uygun  tercüman atamasını gerçekleştiriyorz. Böylelikle tercümeniz için yüksek kaliteyi garanti altına alıyoruz

Kaliteli Tercüme Garantisi

Kaliteye Önem Veren kurum

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde  çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve  teslim tarihinde çeviri metninin müşteriye ulaştırılması  büyük önem taşır

Ekonomik Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Uygulaması

Dal Tercüme’de farklı değişkenlerin fiyatlar üzerinde etkili olduğu tercüme sektöründe, piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik  fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem  hassasiyettir.

Hızlı Hizmet Garantisi

Hızlı Hizmet Garanti Altında

Dal Tercüme’de, tercüme taleplerinde hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için gereken yapının ve sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Gizlilik Garantisi

Gizliliğiniz Güvencede

Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz.

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları