Sizin İçin çeviriyoruz

İspanyolca Tercüme

İspanya’nın resmi dili olan İspanyolca, ayrıca da birçok Latin Amerika ülkesi tarafından konuşulur ve ABD’nin en çok konuşulan ikinci dilidir. Avrupa Birliği’ne dahil olan İspanya’nın dili de AB resmi dili olarak kabul edilen diler arasında bulunur. Geniş bir kitle tarafından konuşulan dile yönelik her türlü metin çevirileri, Dal Tercüme tarafından yerine getirilir. İspanyolca’nın gramerine hakim tercümanlar, edebi metinler, sözleşmeler ve tıbbi nitelik arz eden metinleri hızlı ve en doğru bir biçimde çevirir. 

İspanyolca tercüme hizmeti

Bir tercüme hizmetinin kalitesinden söz edilebilmesi açısından iki noktaya dikkat edilmesi gerekir. Birincisi, çevirinin hızı ve diğeri de çevirisi yapılan metin ile çeviri arasındaki uyumluluk. Hatasız bir çevirinin söz konusu olmasını sağlayıcı en temel nokta, dile hakimiyettir. Ancak bununla beraber, konuya da vakıf olunması lazımdır. Dal Tercüme, çeviri metnin diline, hedef diline ve konusuna dikkat eder ve en uygun atamanın yapılmasını sağlar. Böylece, çevrilecek metin ile çeviri arasında herhangi bir farklılık söz konusu olmaz ve başarılı bir süreç yaşanır. Bu hususun temin edilmesi kadar hızlı hareket edilmesine de önem verilebilir. Bunun için ise, makul bir süre içinde çevirinin teslimini sağlayacak organizasyona ihtiyaç vardır.

Dal Tercüme, İspanyolca çeviri taleplerini hızlı şekilde karşılarken, doğruluktan ve kaliteden de asla taviz vermeden hareket eder. Çeviri yapılan metnin editör masasındaki kontrollerinden sonra teslimatı yapar. Profesyonel çevirmenlerin hızlı hareket etmelerinden dolayı ortaya çıkma ihtimali olan hataların önüne geçilir. Tercüme hizmetlerini memnun edici kılacak bir hususun daha altını çizmek gerekir. Tercüme fiyatları konusunda doğru fiyat uygulamalarına imza atılması önem arz eder.

Yeminli İspanyolca tercüman

 

Ticari metinler ve bunun gibi önemli addedilebilecek resmi evrakların çevirileri önem ifade eder. Gizlilik, doğruluk gibi her iki ihtiyacın da karşılanması gereken metinlerin yeminli tercümanlar tarafından çevrilmesi lazımdır. Böylece, metinlerde gereken gizlilik ve doğruluk sağlanmış olur. Ayrıca, resmi evrakların yeminli tercümanca çevrilmesi bir zarureti ifade eder. Aksi halde metinlerin kurumlar tarafından kabul edilmeleri mümkün olmaz. 

İspanyolca Tercümeniz İçin Konuya Uygun En İyi Tercümanı Atıyoruz

Tercüme talebiniz bize ulaştıktan sonra değerlendiriyoruz ve konusuna uygun  tercüman atamasını gerçekleştiriyorz. Böylelikle tercümeniz için yüksek kaliteyi garanti altına alıyoruz

Kaliteli Tercüme Garantisi

Kaliteye Önem Veren kurum

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde  çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve  teslim tarihinde çeviri metninin müşteriye ulaştırılması  büyük önem taşır

Ekonomik Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Uygulaması

Dal Tercüme’de farklı değişkenlerin fiyatlar üzerinde etkili olduğu tercüme sektöründe, piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik  fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem  hassasiyettir.

Hızlı Hizmet Garantisi

Hızlı Hizmet Garanti Altında

Dal Tercüme’de, tercüme taleplerinde hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için gereken yapının ve sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Gizlilik Garantisi

Gizliliğiniz Güvencede

Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz.

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları