We translate for you

OTOMOTİV TERCÜMESİ

We translate for you

Automotive Translation

Giderek gelişen otomotiv sektörüne yönelik yenilikler, gelişmeler ve mühendislikler, bu alana yatırım yapan sektörlerin takip etmeleri gereken akışı ifade eder. Sektörün ihtiyacı olan yabancı kaynaklı yayınların çevirisi konusunda hizmet sunan Dal Tercüme, otomotiv sektörünün dilene ve terimlerine halim tercümanlara sahiptir. Bu sektörün ihtiyacı olan tüm metin tercümelerini, profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturur. Hızlı, doğru ve hatasız tercüme metinleri sunan Dal Tercüme, araçların kullanım talimat metinlerini, parça bilgilendirme yazılarını ve daha değişik tercüme taleplerinin hepsini karşılar. 

We treat your translation with meticulousness.

Otomotiv İle İlgili
All Topics
We do translation

Otomotiv tercüme hizmeti

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren hemen her markanın yabancı muhatapları bulunur. Bu muhataplarla girişilen haberleşme, iletişim, sözleşmeler ve daha farklı metinlerin tercüme edilerek, arşivlenmesi ihtiyaçları söz konusudur. Bu alanla ilgili sözleşmelerin tercüme edilmesi sırasında uzman bir tercümandan yardım alınması gerekir. Ayrıca, sözleşme türü metinlerin yeminli tercüman tarafından çevrilmesi de önem ifade eder. Böylelikle, hem sözleşmenin güvenliği hem de resmi bir evrak niteliğini kazanması sağlanır. Dal Tercüme, yeminli tercümanlara sahip yapısı ile otomotiv sektörünün ihtiyacı olan tercüme sürecini hızlıca çözüme kavuşturur.

Dal Tercüme, otomotiv tercüme metinlerinde doğruluk garantisi sunar. Müşteriler tarafından gönderilen metinlerin en doğru tercümanla buluşmasını sağlayan ofisimiz, kontrol mekanizmasını işleterek, hatasız metinler elde edilmesini sağlar. Tercüman tarafından çevrilen metnin kontrolleri, editör masasınca yerine getirilir. Buradaki kontrolden çıkan metnin tamamen doğru olduğuna kanaat getirilir. Ardından müşteriye teslim edilmesi sağlanır. Hızlıca hareket edilerek, metnin hem doğru hem de arzu edilen zaman süresi içerisinde bitirilir.

Otomotiv tercüme fiyatları, gönderilen metnin hedef ve kaynak dil birimine göre değişkenlik arz eder. ayrıca, metnin hacmi veya sayfa sayısı detayları da fiyat üzerinde etkilidir. Önemli olan, kaliteli bir şekilde tercümenin gerçekleşmesidir. Bu bakımdan Dal Tercüme, uzman kadrosu ile kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet garantisi sunar. Profesyonel ve yeminli tercümanları, ekstra hizmetleri ve müşteri memnuniyetini önceleyen yapısı ile tercüme artık daha hızlı ve kaliteli!

Upload Your File. Get a Price Quote

We translate for you

Otomotiv Tercümesi Yaptığımız Konular

Kataloglar

Eğitim Kitapçıkları

Tanıtım Kitapçıkları

Teknik Şartnameler

Bakım Ve onarım Kitapçıkları

Atölye El Kitapları

Kurumsal Web Siteleri

Kullanım Kılavuzları

Garanti Belgeleri

Broşürler

Kataloglar

Eğitim Kitapçıkları

Tanıtım Kitapçıkları

Teknik Şartnameler

Bakım Ve onarım Kitapçıkları

Atölye El Kitapları

Best Quality Guarantee

According to the size of the project in Dal Tercüme, it is very important to complete the translation within a reasonable time, to carry out the checks and deliver the translation to the customer on the delivery date.

Quick Service Guarantee

In Dal Tercüme, professional operation of the structure and the system required to meet the need for translation, as well as the need for error at the same time, is essential.

Economic Price Guarantee

Dal Tercüme’de farklı değişkenlerin fiyatlar üzerinde etkili olduğu tercüme sektöründe, piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem hassasiyettir.

Privacy Guarantee


Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz

KONUSUNDA UZMAN TERCÜMANLAR İLE OTOMOTİV KONULARINDA TERCÜME HİZMETİ VERİYORUZ

Standart Tercüme

Bir adım önde

Edebi metinler, kullanım kılavuzları, tıbbi çeviriler, yazışmalarla ilgili tercüme işlemleri veya herhangi bir metnin arzu edilen dile tercüme edilmesi yönündeki ihtiyaçlar, Standard çeviri olarak kabul edilir ve bu sınıf içerisinde değerlendirilir.

Yeminli Tercüme

Yeminli Tercümanlarla

Kurumumuz, noter kayıtlı uzman mütercimleri ile ticari sözleşme, resmi evrak ve bu nitelikteki belgelerinin güvenliğini koruma garantisi ile hedef dile aktarır.

Noter Onaylı Tercüme

Güven Garantisi

Yeminli tercümanlar tarafından çevirisi yapılan resmi evrak veya bu nitelikteki vesikalar için alınması talep edilen noter tasdik işlemleri, ekstra bir ücrete tabidir.

+ 0
Completed Project
+ 0
Satisfied Customer
+ 0
Expert Translator
+ 0
Translation Language

We translate for you

Some of Our Customers