We translate for you

LOJİSTİK TERCÜMESİ

We translate for you

Logistics Translation

Ulusal ve global ticaret hacminin artmaya başlaması, bu alana yönelik yatırım yapan veya sektörde faaliyet gösteren firmaların farklı dillerde tercüme ihtiyacını ortaya çıkarır. Bu ihtiyacın hem hızlı hem de doğru tercüme faaliyetleri karşılanabilmesi adına lojistik sektörünün kavram ve terimlerine vakıf tercümanlara ihtiyaç duyulur. Dal Tercüme, sektörün taleplerini karşılamaya yönelik ekibi ile sözleşmelerden, giriş çıkış belgelerinin ve güvenlik talimatlarının çevrilmesine kadar, sektöre ait çeşitli metinlerin çevirilerini uzman mütercimler aracılığı ile karşılar. 

We treat your translation with meticulousness.

Lojistik İle İlgili
All Topics
We do translation

Lojistik tercüme çözümleri

Lojistik sahasından gelen metinlerin doğru tercüman grubuna yönlendirilmesi önemlidir. Bu alana ait kavramları bilen ve teknik dile hakim kişilerce çeviri süreci daha sağlıklı bir şekilde tamamlanabilir. Gelen metinlerin doğru muhataplarına gönderilmesinden sonra çevirinin hızlıca yapılması ve kontrol edilerek, herhangi bir hataya yer verilmediğinin kesinleşmesi lazımdır. Dal Tercüme tarafından kurulan sistem sayesinde tüm çeviri metinleri kontrol edildikten sonra müşteriye teslim edilir. Bu hususun temin edilmesi için kurulan deneyimli ve profesyonel çalışanlardan oluşan editör masası, titizlikle tercüme metinlerini kontrol eder. Hatasız olduğuna kanaat edildikten sonra teslimat gerçekleşir.

Lojistik tercüme sürecinin profesyonel ekibe sahip Dal Tercüme ofisi ile çözümü hızlı bir şekilde gerçekleşir. Lojistik tercüme işlemlerinde ekstra bir maliyet söz konusu değildir. Metnin hacmi, kapsamı, karakter sayısı, hedef ve kaynak dili gibi detayları, fiyatlandırmayı doğrudan etkileyen faktörlerdir. En uygun fiyatlar üzerinden sunulan tercüme işleminin yeminli tercüman ve noter tasdik gibi hususları içermesi halinde de farklı bir fiyatlandırma söz konusu olur. Kaliteden taviz verilmeden yapılan tercüme işlemlerinin standartlarına önem verilmesine dikkat edilmelidir. Profesyonel niteliğe haiz olmayan çözümlerden yararlanılması halinde, orijinal metin ile tercüme edilen metin arasında önemli farklılıklar bulunabilir. 

Yanlış çevirilerin yaşatacağı mağduriyetlere uğramamak adına, profesyonel hizmet sunan tercüme ofislerinden yararlanılması yolu seçilmelidir.

Dal Tercüme, lojistik sektörüne odaklı çeviri hizmeti ile hatasız bir tercüme garantisi sunar. Hızlı, kaliteli ve doğru tercüme imkanlarından yararlanmak adına Dal Tercüme ile hemen iletişime geçin.

Upload Your File. Get a Price Quote

We translate for you

Lojistik Tercümesi Yaptığımız Konular

Ağırlık Listeleri

Analiz Raporları

Analiz Sertifikaları

ATA Karneleri

ATR Belgeleri

Bedelli Faturalar

Bedelsiz Faturalar

CE Belgeleri

Çeki Listeleri

Dağıtım ve Satış Belgeleri

Ağırlık Listeleri

Analiz Raporları

Analiz Sertifikaları

ATA Karneleri

ATR Belgeleri

Bedelli Faturalar

Best Quality Guarantee

According to the size of the project in Dal Tercüme, it is very important to complete the translation within a reasonable time, to carry out the checks and deliver the translation to the customer on the delivery date.

Quick Service Guarantee

In Dal Tercüme, professional operation of the structure and the system required to meet the need for translation, as well as the need for error at the same time, is essential.

Economic Price Guarantee

Dal Tercüme’de farklı değişkenlerin fiyatlar üzerinde etkili olduğu tercüme sektöründe, piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem hassasiyettir.

Privacy Guarantee


Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz

KONUSUNDA UZMAN TERCÜMANLAR İLE LOJİSTİK KONULARINDA TERCÜME HİZMETİ VERİYORUZ

Standart Tercüme

Bir adım önde

Edebi metinler, kullanım kılavuzları, tıbbi çeviriler, yazışmalarla ilgili tercüme işlemleri veya herhangi bir metnin arzu edilen dile tercüme edilmesi yönündeki ihtiyaçlar, Standard çeviri olarak kabul edilir ve bu sınıf içerisinde değerlendirilir.

Yeminli Tercüme

Yeminli Tercümanlarla

Kurumumuz, noter kayıtlı uzman mütercimleri ile ticari sözleşme, resmi evrak ve bu nitelikteki belgelerinin güvenliğini koruma garantisi ile hedef dile aktarır.

Noter Onaylı Tercüme

Güven Garantisi

Yeminli tercümanlar tarafından çevirisi yapılan resmi evrak veya bu nitelikteki vesikalar için alınması talep edilen noter tasdik işlemleri, ekstra bir ücrete tabidir.

+ 0
Completed Project
+ 0
Satisfied Customer
+ 0
Expert Translator
+ 0
Translation Language

We translate for you

Some of Our Customers