Masaüstü Yayıncılık Hizmeti 

Tercüme bürolarınca verilen masaüstü yayıncılık hizmetinin amacı farklı dillerde yayınlanacak her türlü mecmuanın çevirisini ve düzenlemesini yapmak. Bir nevi, yayına hazır hale getirmek. Profesyonel yayının farklı dile aktarım sürecini profesyonel ekiple yönetmenin önemi büyük. Bu nedenle, deneyimli tercüman ve çeviri uzmanları ile her türlü yayının arzu edilen tek bir dile veya birden fazla dile çevrilmesine dikkat edilir.

Masaüstü yayıncılık nasıl verilir?

Uzman ekip tarafından yayına hazır hale getirilen metinlerin hedef ve kaynak dili belirlenir. En iyi tercüman ekibi kurulması için gereken yetkilendirme yapılır. Mecmuanın çevirisine hemen başlanılır. Zaman kaybedilmeden ve müşterinin yetişmesini öngördüğü tarih aralığından önce çeviri işleminin bitmesi ve sonuçlanmasına önem verilir. Bu süreç içerisinde, gerekli kontrolün yapılması ve ilgili çevirinin doğru ve hatasız olmasına dikkat edilir. Yüzde yüz doğru bir metine sahip, orijinal metine uyumlu çeviriler tamamlanır ve teslim edilir.

Tarafımıza gönderilen kitap, dergi, makale veya daha farklı metnin hatasız bir şekilde teslimi mümkün kılma noktasında hassas hareket edilir. Tercüme ekibi tarafından yapılan çeviri işleminin ardından editör masasınca kontroller yapılır. Böylece, metnin hatasız olduğundan emin olunur ve teslimat gerçekleşir. Yüksek memnuniyet yaratıcı çalışma modeli ile yüzde yüz hatasız metinler ortaya konulur, hızlı tercüme avantajı ile de zamandan tasarruf sağlanır.

Masaüstü yayıncılık fiyat bilgisi

Masaüstü yayıncılık hizmetinden yararlanmak isteyen kurumların fiyat bilgisi konusunda bilmeleri gereken şudur: birden fazla faktör, fiyat üzerinde ektili. Kitabın veya derginin kelime sayısı, hedef ve kaynak dil bilgisi. Değişkenlik arz eden hususlardan dolayı net bir fiyat belirlemek söz konusu değildir. Projenin kapsamına göre en uygun fiyat ve teslim süresi belirlenir. Dikkat edilmesi gereken yayıncılık hizmetini kalitesi. Tercüme bürosunu deneyimi ve tercüman kadrosundaki yetkin kişiler sayesinde mükemmel bir çalışma söz konusu olabilir. Hızlı, yüzde yüz doğru bir masaüstü yayıncılık hizmetine erişmek adına hemen bizimle irtibat kurun.