We translate for you

Spanish Translation

İspanya’nın resmi dili olan İspanyolca, ayrıca da birçok Latin Amerika ülkesi tarafından konuşulur ve ABD’nin en çok konuşulan ikinci dilidir. Avrupa Birliği’ne dahil olan İspanya’nın dili de AB resmi dili olarak kabul edilen diler arasında bulunur. Geniş bir kitle tarafından konuşulan dile yönelik her türlü metin çevirileri, Dal Tercüme tarafından yerine getirilir. İspanyolca’nın gramerine hakim tercümanlar, edebi metinler, sözleşmeler ve tıbbi nitelik arz eden metinleri hızlı ve en doğru bir biçimde çevirir. 

İspanyolca tercüme hizmeti

Bir tercüme hizmetinin kalitesinden söz edilebilmesi açısından iki noktaya dikkat edilmesi gerekir. Birincisi, çevirinin hızı ve diğeri de çevirisi yapılan metin ile çeviri arasındaki uyumluluk. Hatasız bir çevirinin söz konusu olmasını sağlayıcı en temel nokta, dile hakimiyettir. Ancak bununla beraber, konuya da vakıf olunması lazımdır. Dal Tercüme, çeviri metnin diline, hedef diline ve konusuna dikkat eder ve en uygun atamanın yapılmasını sağlar. Böylece, çevrilecek metin ile çeviri arasında herhangi bir farklılık söz konusu olmaz ve başarılı bir süreç yaşanır. Bu hususun temin edilmesi kadar hızlı hareket edilmesine de önem verilebilir. Bunun için ise, makul bir süre içinde çevirinin teslimini sağlayacak organizasyona ihtiyaç vardır.

Dal Tercüme, İspanyolca çeviri taleplerini hızlı şekilde karşılarken, doğruluktan ve kaliteden de asla taviz vermeden hareket eder. Çeviri yapılan metnin editör masasındaki kontrollerinden sonra teslimatı yapar. Profesyonel çevirmenlerin hızlı hareket etmelerinden dolayı ortaya çıkma ihtimali olan hataların önüne geçilir. Tercüme hizmetlerini memnun edici kılacak bir hususun daha altını çizmek gerekir. Tercüme fiyatları konusunda doğru fiyat uygulamalarına imza atılması önem arz eder.

Yeminli İspanyolca tercüman

 

Ticari metinler ve bunun gibi önemli addedilebilecek resmi evrakların çevirileri önem ifade eder. Gizlilik, doğruluk gibi her iki ihtiyacın da karşılanması gereken metinlerin yeminli tercümanlar tarafından çevrilmesi lazımdır. Böylece, metinlerde gereken gizlilik ve doğruluk sağlanmış olur. Ayrıca, resmi evrakların yeminli tercümanca çevrilmesi bir zarureti ifade eder. Aksi halde metinlerin kurumlar tarafından kabul edilmeleri mümkün olmaz. 

İspanyolca Tercümeniz İçin Konuya Uygun En İyi Tercümanı Atıyoruz

After we receive your translation request, we evaluate it and assign the appropriate interpreter. In this way, we guarantee high quality for your translation.

Kaliteli Tercüme Garantisi

Institution that gives importance to quality

According to the size of the project in Dal Tercüme, it is very important to complete the translation within a reasonable time, to carry out the checks and to deliver the translation text to the customer on the delivery date.

Economic Price Guarantee

Best Price Application

Dal Tercüme’de farklı değişkenlerin fiyatlar üzerinde etkili olduğu tercüme sektöründe, piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik  fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem  hassasiyettir.

Quick Service Guarantee

Fast Service Under Warranty

In Dal Tercüme, professional operation of the structure and the system required to meet the need for translation, as well as the need for error at the same time, is essential.

Privacy Guarantee

Your Privacy is Secure

As Dal Translation Office, we care about our customers' privacy and security. We do not share the files you send us and your personal information with third parties.

+ 0
Completed Project
+ 0
Satisfied Customer
+ 0
Expert Translator
+ 0
Translation Language

We translate for you

Some of Our Customers