We translate for you

Çekçe Tercüme

 

Avrupa ülkelerinden birini ifade eden Çekya’nın resmi dili olan Çekçe, Slav dil ailesine mensuptur. Geniş bir coğrafya tarafından veya kalabalık toplumlar tarafından konuşulmayan dilin AB tarafından Avrupa resmi dili olarak kabul edilmesi, önemli olmasını sağlar. Bu dile yönelik resmi evrak türünden çeviri taleplerinin profesyonelce karşılanması açısından Dal Tercüme çeviri ofisi, hizmet sunar. Çekçe tercüman ekibince verilen hizmet, hem hızlı bir şekilde teslimatın mümkün olmasını hem de çevirinin yüzde yüz doğru bir şekilde yerine getirilmesini sağlayacak şekilde verilir. Çekçe tercüme ihtiyacına yönelik metnin akademik, tıp, otomotiv veya daha farklı sektörlerle ilişkili olabilir. Çekçe tercümeye yönelik bir metin sınırlaması söz konusu değildir. 

Çekçe tercüme hizmetleri

Yüzde yüz doğru metinlere ulaşmak için iki kontrollü sistemi çalıştıran Dal Tercüme, metnin dili ve hedef dile gör ene uygun tercüman atamasını gerçekleştirir. Tercüman atamasından sonra başlayan çeviri sürecinin tamamlanması halinde ilk kontrol tercüme eden çeviri uzmanı tarafından yerine getirilir. Ardından ise, editör masası tarafından bir kontrol gerçekleşir. Böylece, metinde olası hataların önü tıkanır ve orijinal metin ile yüzde yüz uyumlu bir çeviri metninin ortaya çıkması mümkün olur. Bu mekanizma işletilirken olabildiğince hızlı olunması ve müşterinin çok uzun süreler bekletilmemesine dikkat edilir. Makul süreler içerisinde gerçekleşen çevirinin büyük bir projeyi ifade etmesi halinde, bir teslimat zamanı üzerinde karar kılınabilir.

Çekçe yeminli tercüman ihtiyacı da Dal Tercüme tarafından karşılanılan talepler arasında yer alır. resmi evrak niteliğindeki her metnin çevirisi, alanında uzman ve dil yeteneklerini kanıtlamış, yeminli tercümanlarca çevrilir. Yeminli çeviri metinlerine talep edilen noter onayı ve tasdik işlemleri de gerçekleştirilir. Yeminli tercüman tarafından çevrilen bir metne, noter onayları kayıtlı olunan noter tarafından verilebilir. Bu nedenle, elde edilen yeminli tercüman metnin farklı bir notere tasdik ettirilmesi mümkün olmaz. Resmi evrak ve bu sınıftaki diğer belgelerin yeminli tercümanca çevrilmesi, resmi kurumlar tarafından belgenin kabulü için gereklidir. 

Çekçe Tercümeniz İçin Konuya Uygun En İyi Tercümanı Atıyoruz

After we receive your translation request, we evaluate it and assign the appropriate interpreter. In this way, we guarantee high quality for your translation.

Kaliteli Tercüme Garantisi

Institution that gives importance to quality

According to the size of the project in Dal Tercüme, it is very important to complete the translation within a reasonable time, to carry out the checks and to deliver the translation text to the customer on the delivery date.

Economic Price Guarantee

Best Price Application

Dal Tercüme’de farklı değişkenlerin fiyatlar üzerinde etkili olduğu tercüme sektöründe, piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik  fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem  hassasiyettir.

Quick Service Guarantee

Fast Service Under Warranty

In Dal Tercüme, professional operation of the structure and the system required to meet the need for translation, as well as the need for error at the same time, is essential.

Privacy Guarantee

Your Privacy is Secure

As Dal Translation Office, we care about our customers' privacy and security. We do not share the files you send us and your personal information with third parties.

+ 0
Completed Project
+ 0
Satisfied Customer
+ 0
Expert Translator
+ 0
Translation Language

We translate for you

Some of Our Customers