We are Translating in More Than 20 Industry for You
Economical Price is Our Principle at Dal Tercüme
Dal Translation provides Translation Services in 25 Languages with its Expert Translator Network.
Previous
Next
+ 0
Completed Project
+ 0
Satisfied Customer
+ 0
Expert Translator
+ 0
Translation Language

Gelişmiş teknolojik altyapımız sayesinde 25 den fazla dilde yüksek kalitede tercüme ve lokalizasyon hizmetini hızlı ve ekonomik fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Tercüme ve lokalizasyon projeleriniz için alanlarında uzman ve tecrübeye sahip dil ve yerelleştirme profesyonellerini, proje yöneticilerini görevlendiriyoruz ve projenizin eksiksiz olarak tamamlanmasını temin ediyoruz.

Mühendislik, medikal, hukuk dahil 20 den fazla farklı alanda konusunda uzman ve tecrübeye sahip 100 den fazla tercümandan oluşan ekibimiz le hizmet vermeye devam ediyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler

Translation & Localization

25 Dilde, hedef dili anadili olan veya anadil seviyesinde uzmanlaşmış tercümanlarımız ile ve profesyonel kaliteyi hedefleyen tercüme kalite süreçlerimiz ve yüksek kalite politikamız sayesinde yüksek düzeyde tercüme hizmeti sunuyoruz.

Proofreading & Düzenleme

Alanında uzman kişilerler ile yazım hatalarını, dil bilgisi hatalarını, noktalama hatalarını düzelterek belgenizin kalitesini %20-30 oranında arttıran Düzeltme ve Düzenleme hizmetlerini sunuyoruz.

Masaüstü Yayıncılık


Projenizin teslimi öncesinde belgenizin biçimini; yazı biçimlerini, kenar boşluklarını, görsellerin ve grafiklerin yerleşimlerini ayarlayarak yayına hazır hale gelmesini sağlıyoruz.


One step ahead

Your Translation Office with Industry Priority is At The Top

Global tüm marka ve kurumlara yönelik hizmet sunan Dal Tercüme, her sektörün teknik terimlerine ve jargonuna vakıf uzman ekibi ile kaynak metnin hedef dile en doğru biçimde çevirisini garanti etmek ilkesiyle hareket etmektedir..

 Tercüme sektörünün önemli bir ihtiyacı olan sektör odaklı çeviri ihtiyacını karşılamak üzere yapılanan Dal Tercüme, profesyonel çeviri taleplerini yetkin ve dinamik ekibi ile karşılamaktadır. 

ZAMANINDA TESLİM

Belgelerinizi zamanında çeviriyoruz ve istediğiniz şekilde teslim ediyoruz

EKONOMİK FİYAT

Kaliteli ve hatasız tercümeleri ekonomik ücretlerle sunuyoruz.

UZMAN TERCÜMANLAR

Kaliteyi arttırmak için konusunda uzman tercümanlarla çalışıyoruz.

Play Video

Genç ve dinamik ekibi ile  25 dilde tercüme yapabilme kapasitesine sahip şekilde hizmet veren ofisimizin hedefi, sektörel tercüme taleplerinin hızlı, doğru ve güvenli şekilde hedef dile aktarmaktır.

Kalite Kontrol Sürecimiz

Dal Tercümede Tercüme Kalitesi Birinci Önceliğimizdir. Aşağıdaki Adımları İzleyerek Tercümenin Kalitesinden Emin Olunduktan Sonra Tercüme İşlemi Tamamlanır.

Otomatik Kontrol

Sahip olduğumuz  Özel Programlarla Tercüme, Gramer, İmla Kuralları ve Noktalama Kurallarına Göre Kontrol Edilir

Editör kontrolü

Kaynak Dosya ile Tercüme Dosyası Editörlerimizce Karşılaştırılarak Kontrolü Yaplır ve Tercümenin Kalitesi Yükseltilir.

dtp kontrolü

Kalite Kontrol Süreçleri Tamamlanan Tercüme Dosyaları  DTP Uzmanları tarafından Orijinal Biçiminde Hazırlanır

Translation in Over 20 Sectors

Sectors We Translate

Medikal, mühendislik, enerji, gıda, otomotiv ve endüstriyel vb. diğer birçok alana yönelik verilen çeviri hizmetindeki hedef; doğru, hızlı ve memnun edici metinlerdir. Biz de bu hizmeti yerine getirebilmek için gece gündüz çalışıyoruz.

We translate for you

Languages

English
Translation

German
Translation

French
Translation

Spanish
Translation

Italian
Translation

Arabic
Translation

Chinese
Translation

Russian
Translation

Czech
Translation

Japanese
Translation

Always One Step Ahead

We Are Working Aware of Our Responsibility

  • Standard Translation
  • Sworn Translation
  • Notarized Translation

Literary texts, user guides, medical translations, translation processes related to correspondence or needs to translate any text into the desired language are accepted as Standard translation.

The sworn translation service, which represents one of the most important service items of translation services, is the service model offered by professional translators.

Notary certified translation services are delivered by our institution, which produces solutions that meet the needs of customers who request translation services, with the accuracy statement, in the fastest way.

We Throw The Best Translators For Your Translation

With 15 Years of Industry Experience

We translate for you

Some of Our Customers

Always One Step Ahead

Blog Posts

Two Different Translation Methods: Machine? Is it human? Translation service is undoubtedly among the most needed service items today. Industry for corporate companies

Read More »

How to Become a Certified Translator How to Become a Certified Translator? It is important that the translations of official documents and documents of this nature are professionally performed. Official documents

Read More »

Türkiye’de Tercüme Sektörünün Geleceği Türkiye’nin global sahnedeki iddialarını gerçekleştirmeye yönelik atılımları ile hem ticari faaliyetleri gelişti hem de diğer ülkelerle kurulan ilişkilerin şekli değişti. Her

Read More »