Sizin İçin çeviriyoruz

Çekçe Tercüme

 

Avrupa ülkelerinden birini ifade eden Çekya’nın resmi dili olan Çekçe, Slav dil ailesine mensuptur. Geniş bir coğrafya tarafından veya kalabalık toplumlar tarafından konuşulmayan dilin AB tarafından Avrupa resmi dili olarak kabul edilmesi, önemli olmasını sağlar. Bu dile yönelik resmi evrak türünden çeviri taleplerinin profesyonelce karşılanması açısından Dal Tercüme çeviri ofisi, hizmet sunar. Çekçe tercüman ekibince verilen hizmet, hem hızlı bir şekilde teslimatın mümkün olmasını hem de çevirinin yüzde yüz doğru bir şekilde yerine getirilmesini sağlayacak şekilde verilir. Çekçe tercüme ihtiyacına yönelik metnin akademik, tıp, otomotiv veya daha farklı sektörlerle ilişkili olabilir. Çekçe tercümeye yönelik bir metin sınırlaması söz konusu değildir. 

Çekçe tercüme hizmetleri

Yüzde yüz doğru metinlere ulaşmak için iki kontrollü sistemi çalıştıran Dal Tercüme, metnin dili ve hedef dile gör ene uygun tercüman atamasını gerçekleştirir. Tercüman atamasından sonra başlayan çeviri sürecinin tamamlanması halinde ilk kontrol tercüme eden çeviri uzmanı tarafından yerine getirilir. Ardından ise, editör masası tarafından bir kontrol gerçekleşir. Böylece, metinde olası hataların önü tıkanır ve orijinal metin ile yüzde yüz uyumlu bir çeviri metninin ortaya çıkması mümkün olur. Bu mekanizma işletilirken olabildiğince hızlı olunması ve müşterinin çok uzun süreler bekletilmemesine dikkat edilir. Makul süreler içerisinde gerçekleşen çevirinin büyük bir projeyi ifade etmesi halinde, bir teslimat zamanı üzerinde karar kılınabilir.

Çekçe yeminli tercüman ihtiyacı da Dal Tercüme tarafından karşılanılan talepler arasında yer alır. resmi evrak niteliğindeki her metnin çevirisi, alanında uzman ve dil yeteneklerini kanıtlamış, yeminli tercümanlarca çevrilir. Yeminli çeviri metinlerine talep edilen noter onayı ve tasdik işlemleri de gerçekleştirilir. Yeminli tercüman tarafından çevrilen bir metne, noter onayları kayıtlı olunan noter tarafından verilebilir. Bu nedenle, elde edilen yeminli tercüman metnin farklı bir notere tasdik ettirilmesi mümkün olmaz. Resmi evrak ve bu sınıftaki diğer belgelerin yeminli tercümanca çevrilmesi, resmi kurumlar tarafından belgenin kabulü için gereklidir. 

Çekçe Tercümeniz İçin Konuya Uygun En İyi Tercümanı Atıyoruz

Tercüme talebiniz bize ulaştıktan sonra değerlendiriyoruz ve konusuna uygun  tercüman atamasını gerçekleştiriyorz. Böylelikle tercümeniz için yüksek kaliteyi garanti altına alıyoruz

Kaliteli Tercüme Garantisi

Kaliteye Önem Veren kurum

Dal Tercüme’de projenin büyüklüğüne göre makul süre içerisinde  çevirinin tamamlanması, kontrollerin yapılması ve  teslim tarihinde çeviri metninin müşteriye ulaştırılması  büyük önem taşır

Ekonomik Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Uygulaması

Dal Tercüme’de farklı değişkenlerin fiyatlar üzerinde etkili olduğu tercüme sektöründe, piyasa gerçeklerini dikkate alarak, en doğru ve ekonomik  fiyatlandırmanın yapılması kurumsal bir önem  hassasiyettir.

Hızlı Hizmet Garantisi

Hızlı Hizmet Garanti Altında

Dal Tercüme’de, tercüme taleplerinde hızlılık, bununla beraber hatasızlık ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için gereken yapının ve sistemin profesyonelce işletilmesi elzem niteliğindedir.

Gizlilik Garantisi

Gizliliğiniz Güvencede

Dal Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz.

+ 0
Tamamlanmış Proje
+ 0
Memnun Müşteri
+ 0
Uzman Tercüman
+ 0
Tercüme Dili

Sizin için çeviriyoruz

Müşterilerimizden Bazıları